Skocz do zawartości

sznib

Mod Team
  • Liczba zawartości

    11 534
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    325

Zawartość dodana przez sznib

  1. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
  2. Tutaj akurat temat jest prosty, alu jest droższe bo jest lżejsze. Ale też dużo mniej trwałe. Jak się nie ścigasz i nie liczysz gramów, bierz stalowe.
  3. Np: https://www.olx.pl/d/oferta/manetka-do-sztycy-mtb-pro-CID767-ID16nieP.html Na wypasie: https://zumbistore.pl/do-sztyc/6306-mala-i-uniwersalna-manetka-wolf-tooth-bar-centric-do-sztycy-regulowanej-na-obejme-222-810006802771.html
  4. Jak chcesz tanio to kup tą XLC. Baryłka jest w komplecie.
  5. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/
  6. Bo tak trochę jakbym stał w powietrzu.
  7. Ja miałem SLXa 3 blatowego. Przerobiłem na 2blat, bo tyle mi starczyło. Zębatka oryginalna 32 była dla mnie za mała, wymieniłem na jakąś Deore czy Alivio 36T. Działało bez problemu.
  8. Są. Wszystkie zębatki pod przerzutkę i z BCD 104 są kompatybilne.
  9. Dostępne bez problemu: https://allegro.pl/oferta/shimano-44t-deore-fc-m530-zebatka-rowerowa-16061593304 https://allegro.pl/oferta/tarcza-zebatka-korby-shimano-fc-m590-32t-17323667498 https://allegro.pl/oferta/zebatka-shimano-deore-fc-m590-532-22t-16595089587
  10. Kumpel właśnie ostatnio zmienił 12 biegowy napęd XT na 10kę Cues i jest zadowolony. W XTku łańcuchy zajeżdżał bardzo szybko, a w 10tce wiadomo ze łańcuch wytrzymalszy i dodatkowo sam Cues dedykowany do elektryków, cięższy, ale wytrzymalszy. Imo to właśnie wpychanie zwykłych napędów 12sp do elektryków to pomyłka, właśnie dlatego że duża część użytkowników, zwłaszcza początkujących, traktuje tryby jako biegi, a przerzutką za mało operuje.
  11. Akurat w elektryku napęd 10sp, nawet Tektro, to lepsza opcja niż 12sp. A zębatkę w korbie bez problemu można wymienić.
  12. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
  13. Temat usunięty. Powód: - pkt. 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu. Zobacz tutaj, jak założyć poprawnie temat: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/ .
  14. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/
  15. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
  16. sznib

    [Sram Code R] z olx, warto ?

    Działanie Shimano w żadnym wypadku nie jest zerojedynkowe...
  17. Bo miejscówka na ognisko.
  18. Sam powinieneś wiedzieć na jakiej kombinacji jeździłeś po asfalcie na starym napędzie i stąd wywnioskować czy zębatka 36T styknie, czy też nie.
  19. Bo myk przez stru-myk.
  20. https://allegro.pl/oferta/stery-zintegrowane-dartmoor-blink-intro-is42-is52-czarne-16005107748
  21. Bo podpórki leżą przy drodze
×
×
  • Dodaj nową pozycję...