Skocz do zawartości

sznib

Mod Team
  • Liczba zawartości

    11 534
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    325

Zawartość dodana przez sznib

  1. Kaseta niedokręcona, nie powinno być żadnego luzu.
  2. I dwie wanny za 800 tysi do warszawskiego muzeum...
  3. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/
  4. Ostatnio kupiłem dętki TPU z Ali, sprawdziły się, więc dokupiłem 2 na zapas. Do tego adaptery do obręczy na zawory presta, czarne kapturki, bo zielone z dętek zupełnie mi do roweru nie pasują no i gumowa osłonka na ramę. Dętki po 16 zeta wyszły, reszta poniżej 6
  5. Mam do sprzedania kurtkę Endury, model Singletrack Softshell. Szczegóły: https://www.olx.pl/d/oferta/kurtka-endura-singletrack-softshell-CID767-ID17tSOm.html?reason=ip|lister
  6. Mam do sprzedania pompkę elektroniczną (kompresor). Szczegóły: https://www.olx.pl/d/oferta/pompka-elektroniczna-transa-CID767-ID17tWaC.html?bs=siren_ad_posted_successfully&utm_campaign=ad_posted_successfully&utm_medium=email&utm_source=siren
  7. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
  8. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/
  9. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/
  10. Czy otworzyłeś odpowietrznik klamki przy cofaniu tłoków? Bo jak nie to mogła się uszkodzić membrana.
  11. A mnie dzisiaj klasycznie wkurzył cham za kierownicą. jechałem DDRem, przejazd przez podporządkowaną, przejście z przejazdami, wjeżdżam na przejazd, a z prawej widzę zbliżający się pojazd. Jako że wjechałem więc formalnie byłem na pierwszeństwie, ale szybko nie jechałem, bo wiem że w takich sytuacjach często wymuszają, a gość nie zwalniał. I rzeczywiście, przejechał mi przed nosem. W tym momencie wystawiłem rękę i mówię "gdzie jedziesz?", a gość za chwile jeszcze wystawił głowę z okna i mnie zwyzywał. Nie pozostałem dłużny, ale mimo to humor mi zepsuł już na resztę wycieczki, cham i prostak. Tacy to prawka nigdy dostać nie powinni.
  12. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/
  13. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/
  14. Większość tarcz ma bicie, ale zazwyczaj na tyle małe ze da się zacisk wyregulować. Ale czasem na tyle duże że się nie da. \jeśli z tyłu jest ok i tarcze tej samej wielkości możesz tarcze podmienić i zobaczyć jaki to da rezultat.
  15. No bo to napędy MTB, a Ty chcesz praktycznie prawie szosowego. Fabrycznego z takim napędem nie kupisz raczej, pozostaje wymiana napędu. Blat 36-38T i z tyłu jakiś set DH z małą kasetą szosową i przerzutką z krótkim wózkiem. Nie musi to być 11 czy 12 rzędów, może być i 10, lżej będzie i łańcuch bardziej wytrzymały.
  16. Czy tarcza ma bicie?
  17. Bo wieża na horyzoncie.
  18. Sorka, mój błąd, nie doczytałem że chodzi o zakup roweru, myślałem że tylko o zmianę napędu.
  19. Przy kole 26 tylko ostatnia opcja max z napędem 1x11 i przerzutka ze średnim wózkiem. Przy dwunastce wózek będziesz miał tuż przy ziemi.
  20. Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
  21. Bo po prawej kukurydza i po lewej kukurydza.
  22. Bo coś słoneczniki zmarniały.
  23. sznib

    [tarcza] Sram HS2 160mm

    Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.
  24. Ja wziąłem Cyclami właśnie ze względu na gwint i nakrętkę. W zwykłych dętkach też wolałem dopłacić parę zł. do Continentali właśnie ze względu na ten ficzer. Dużo wygodniej się pompuje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...