Skocz do zawartości

bogus

Mod Team
  • Liczba zawartości

    7 403
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez bogus

  1. Co to za różnica który kupi? Przecież jeden i drugi oddała zacisk o 4 cm a przynajmniej tak powinno być.
  2. Bez problemu go zamontujesz.
  3. Witamy! Stwórz temat w odpowiednim dziale lub jeśli istnieje podobny to dołącz się do niego.
  4. Wszystko jesteś w stanie sprzedać. Najgorzej zapewne będzie z ramą i kołami, reszta pewnie szybko się rozejdzie w obecnych czasach. Za ile to już trzeba patrzeć na inne podobne aukcje z poszczególnymi częściami a do tego wziąć pod uwagę ich stan.
  5. Nie będzie działała poprawnie. To co chcesz osiągnąć? Napęd 1x czy 2x? Znasz ograniczenia napędu 1x lub 2x?
  6. Panie, toż to wyrażaj się precyzyjnie. Teraz wszystko jasne, a my myśleliśmy że masz kasetę z największą zębatką 50T...
  7. Nie rozumiesz. Jaka masz teraz kasetę 10-50, która działa z tą przerzutką. Blatu na 42 nie nie możesz zmienić, bo przednia przerzutka takich różnic pomiędzy zębatkami nie ogarnie.
  8. Nie istnieje rower elektryczny bez możliwości pedałowania. Silnik jedynie ma za zadanie wspomagać rowerzystę a nie go zastępować. Ewentualnie szukaj pod hasłem motorower bo to tego typu sprzęt o którym napisałeś.
  9. Pokaż ten wynalazek z Twoją przerzutką. Nie jest możliwe by kaseta dotykała szprych, chyba że coś jest nie tak z kołem.
  10. Pewnie jeszcze pojeździ, chociaż zdjęcia zrobione tak, że niewiele widać.
  11. Mała śrubka z trzeciego zdjęcia zacisku i widoczna w klamce obok czerwonego paska.
  12. Nie ma źle. Najbardziej widać zużycie na 4 i 5 zębatce od dołu, ale jeszcze pojeździ.
  13. Nadaje się tylko nap złom. Wyrzucić i zamontować sztywny widelec.
  14. @sajas95852 po pierwsze umyj napęd do oceny bo nie da się jednoznacznie ocenić gdzie jest brud a gdzie zadzior. Cześć zębatek widać trochę ma już za sobą. @shiler jest dobrze, bez problemu da radę.
  15. Przede wszystkim potrzebujesz manetki i części do amortyzatora Marzocchi a nie Manitou. Manetka ewentualnie może być innego producenta jeśli ciąg linki będzie odpowiedni.
  16. Regulamin wymaga zamieszczenia zdjęć sprzedawanych przedmiotów.
  17. Zapewne należy wymienić uszczelnienia/zrobić serwis. Ewentualnie spuść powietrze do zera i napompuj od nowa - może zasysa powietrze do goleni.
  18. bogus

    [Avid BB7] Shimano Claris

    Będą w wersji Road. Standardowe mają ciąg linki nieodpowiedni do komponentów szosowych.
  19. Oneloc można zamontować na dwa sposoby w zależności od wersji - pod lub nad kierownicą. Generalnie trzeba polować na okazje, 430 zł to przegięcie, swoją kupiłem nową za niecałe 200 zł.
  20. Oś M12 powinna mieć niezależnie od tego jaki ma gwint i długość 12 mm średnicy, więc tu nie ma czego wybierać. Jeśli pasuje do gwintu w ramie i długość jest ok to obawiam się że rozwiązania nie ma. Chyba, że dostałeś jakiś felerny egzemplarz osi...
  21. Chyba sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Oś ma za małą średnicę.
  22. @Sobek82 chętnie z czasem coś dorzucę od siebie, ale wiem że król tego tematu będzie tylko jeden 👹
  23. Złóż tak jak jest i zobacz czy będzie ok, jeśli pozycja będzie niewygodna to możesz dać dodatkowa podkładkę. Tak jak napisałem wcześniej nie skorygujesz różnic w geometrii wysokością kierownicy. Pchają amortyzatory bo taki jest trend, że rower bez amortyzatora słabo się sprzedaje bo nie jest w modzie.
  24. Dodaj do tego jeszcze krzywą ramę.
  25. Podkładki pod kierownicę niewiele zmienią, bo przy krótszym widelcu zmieniasz geometrię roweru i stanie się on nerwowy w prowadzeniu a ty będziesz wisiał nad kierownicą.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...