Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Kona Blast

    Przez michalr75, 20.06.2018


    Kierownica 760mm, mostka nie mierzylem ;) Zastanawiam sie nad wymiana na karbon, troche bardziej giety niz mam teraz, ale jakos mi sie nie spieszy. Na ramie jest tylko jeden komplet otworow na koszyk pod bidon, wiec nie bardzo mam wyjscie ;) 

    Fabryczne kola byly wytrzymale, ale ciezkie. Nowe sa rowniez wytrzymale, ale sporo lzejsze, jakies 600g na komplecie. Wymiana po pierwsze byla spowodowana faktem ze na przod wraz z nowym amorem trzeba bylo dac kolo pod sztywna os, tylne zas postanowilem zrobic zeby uzyskac wieksza sztywnosc za sprawa prostych szprych. Stare tylne kolo dosc mocno pracowalo na boki i bylo to odczuwalne, na nowym kole nie ma tego efektu. Jako ze w temacie kol bylem i jestem laikiem, to zawierzylem specjaliscie (Daveo) ktory dobral odpowiednie obrecze zeby byly wytrzymale a jednoczesnie dosc lekkie i nie giely sie jak plastelina.

    Rower ma dosc krotka rame i mi to odpowiada, jest zwinny i skretny, przynajmniej w moim odczuciu. Moze jakbym sie przejechal na jakims dedykowanym rowerze do wyscigow to bym zmienil zdanie, ale nie mam ambicji zmiany, jestem zadowolony z tego co mam.

  2. w: Scout T60

    Przez ZbyszekZmysichKiszek, 20.06.2018


    jezdzi sie bardzo dobrze. zmienilem mostek na 105mm, dalem go na minus, podkladki nad mostek. kierownica tez inna, przesiadka na 760mm. wymienilem takze pedly na aluminiowe platformy. zdemontowalem przednia przerzutke, manetke od niej, oraz usunolen dwie tarcze z korby. zostawilem tarcze 44t, wiec jest naped 1x9. skrocilem lancuch o dwa ogniwa, zeby byl bardziej napiety i nie spadal z korby. przelozylem manetke blokady widelca na lewa strone.

  3. w: Canyon GC AL SL 6.9

    Przez niuti, 19.06.2018


    GC zakończył pobyt u mnie :) ;( trochę się łezka kręci, ale ...wjechał nowy :)

  4. w: Octane One Kode 700c

    Przez przemogg, 19.06.2018


    Dzięki za podpowiedz. Spróbuję może coś wymyślą. Pozdrawiam

  5. w: Grand Canyon CF

    Przez Dokumosa, 19.06.2018


    Siodło nie ma dedykowanego przeznaczenia. To praktycznie lekka, miękka kanapa. Pod względem komfortu świetne. Jakościowo wypada słabo (przetarcia i spękania skóry po krótkim czasie użytkowania).

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...