Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Trek Stache 9

    Przez Waza, 29.07.2018


    W przypadku tak wielkich opon o cienkich ściankach jak Chupacabra zaskoczenia nie ma, przepływa się po nierównościach typu stara kostka brukowa jak po ubitym szutrze. Mam Scotta Sparka z funkcją jednoczesnej całkowitej lub częściowej blokady amora i dampera, Staszek jeździ właśnie tak jak Spark z częściową blokadą. A co do siodła to jestem mega pozytywnie zaskoczony. Jestem fanem Fizika i od ponad dekady w kolejnych moich rowerach instalowałem Fiziki, ale w tym przypadku pozostawię Ergona. Dla moich 4 liter jest super wygodne, nie za miękkie, dobrze podpiera wyrostki kulszowe i jest dosyć krótkie z tyłu dzięki czemu łatwo na zjeździe przenieść biodra nad tylne koło i szybko wrócić na siodło.

  2. w: Trek Stache 9

    Przez Jurcyk, 29.07.2018


    Mój rowerek na asfalcie jest dość szybki ale w trudnym terenie wypadają plomby z uzębienia. Jak się spisuje siodełko ?

  3. w: Rose Count Solo 2

    Przez KrissDeValnor, 28.07.2018


    gocu
    Nie ma takiej możliwości - rama nie jest wylajtowana, koła też nie, więc w najlepszym przypadku będzie to > 12 kg ( powiedzmy, że z pedałami ).

  4. w: Trek Stache 9

    Przez Waza, 27.07.2018


    Bardzo fajny :) Ale fizyki nie da się oszukać, kosztuje sporo siły :) Zaleta jest taka, że dudnienie opon i jazgot ratcheta przy puszczeniu korby przepędza w krzaki wszystkich nordingwalking'owców!

  5. w: Trek Stache 9

    Przez Jurcyk, 27.07.2018


    Fajny Staszek !

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...