Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Rose Count Solo 2

    Przez gocu, 27.07.2018


    Ta waga to realna?!

  2. w: Genesis High Latitude "HLorendż"

    Przez rambolbambol, 17.07.2018


    BB7 to najfajniejsze hamulce, jakie do tej pory miałem. Zero odpowietrzania, tanie w serwisie i proste w ustawieniu. Miałem Avid Elixir 1 i Shimano BR-M615, z ręką na sercu wolę te mechaniki.

  3. w: Trek 1.5

    Przez Malinowy, 20.06.2018


    Życzyć tylko powodzenia! Dodam, że korba FSA Vero w kompakcie, z suportem waży tyle samo, ile tiagra 4700 w półkompakcie również z łożyskami suportu. 1043 gramy.

  4. w: Kona Blast

    Przez michalr75, 20.06.2018


    Jak patrze na typowe rowery do scigania to one sa jakies takie wydluzone, oczywiscie nie porownywalem pomiarow ram, ale na oko nawet to widac.

    Co do kiery to od zawsze jezdze na gietych, jak probowalem prostych to nie bylo to, wiec to pewnie kwestia indywidualna. Ale fakt, ludzie mowia ze do maratonow lepsza prosta, ale tez wezsza. Akurat w moim przypadku wezsza raczej nie bedzie, lubie szerokie kierownice, fajnie wtedy mozna sie w zakrecie polozyc :)

    O bidonach - na trytytki to chyba lipa, moze sie nie chciec trzymac. Na drugi bidon mam pas biodrowy z uchwytem, a jak potrzebuje duzo wody, jak np w gorach, to wtedy lekki plecak z buklakiem robi robote.

     

  5. w: Kona Blast

    Przez KrissDeValnor, 20.06.2018


    No popatrz - jakoś mi ta kierownica nie wyglądała na 760 :whistling:
    Dlaczego chcesz mieć jeszcze większe gięcie - pod maratony to tak niezaspecjalnie chyba...
    W przypadku koszyka jest jeszcze opcja z trytytkami i są też patenty na mocowanie za siodełkiem na np. dwa bidony - wtedy w koszyku na ramie można mieć bidon serwisowy.
    Zwróciłem na to uwagę, bo też mam tylko jedno miejsce montażowe, a że rama mała, to nawet drugi bidon by się nie zmieścił - u Ciebie miejsca jest więcej, więc pewnie dałoby radę drugi zamontować.
    Jak nawadniałeś się w górach na kilkugodzinnych trasach - bukłak w plecaku ?
    Gdybym sobie wymieniał kiedyś koła, to celowałbym w minimum 25 mm szerokości wewnętrznej - obecne 19 mm to jakiś dramat ( no może teraz już mniej, bo mam obcykane, ale na początku kląłem na czym świat stoi podczas zdejmowania i zakładania opony bez łyżek w awaryjnej sytuacji... ).
    Najchętniej też wybrałbym oczkowane, ale albo są za wąskie, albo stosunkowo ciężkie - może jak się dobrze poszuka, to się coś znajdzie.
    Twoja rama wbrew pozorom nie jest wcale taka krótka - to przecież 62,5 cm górnej rury horyzontalnie i baza kół prawie 114 cm, a to całkiem sporo, biorąc pod uwagę, że to średnie koło.
    Może masz po prostu długie kończyny :icon_wink:
    Tak sobie zgadywałem, że na najnerze jednak lepiej byś się pomieścił ;)


     

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...