Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Kona Blast

    Przez KrissDeValnor, 18.06.2018


    Patrząc na duży offset sztycy i prawie maksymalne przesunięcie siodła do tyłu, to chyba dobrze byś się czuł na jakimś długim "najnerze" - pokroju Treka lub GT.
    Jaki mostek - 7/8 cm ?
    A kierownica - 68/70 cm ?
    Wspomniałeś ostatnio, że zmieniasz - na szerszą, prostą ?
    Widzę, że też masz tylko jedno mocowanie pod bidon.
    Co do kół, to fabryczne były tak słabe ?
    Pewnie to kwestia szprych i zaplotu, bo nie chce mi się wierzyć, że obręcz była z plasteliny.
    No, ale pewnie chodziło też o masę, bo tu ktoś szacuje wagę zestawu na 2,2 kg : https://www.bikeradar.com/forums/viewtopic.php?t=12976850  - ważyłeś z ciekawości ?
    Nowe chyba ze 0,4 kg lżejsze o ile się nie mylę, ale są nawet minimalnie węższe - nie chciałeś szerszych ( np. 25 mm wewnętrznie ) ?
    No to na razie tylko tyle pytań od człowieka "analizy" :icon_lol:

  2. w: Trek 1.5

    Przez jka, 18.06.2018


    Dzięki za podpowiedzi.

    U mnie faktycznie sporo było do poprawy, naprawy, wymiany, nie powiem gość sporo mnie przewiózł.

    Nic to teraz jest już OK 

    Co do siodełka to masz rację oryginalne jest OK tylko moje było zniszczone i poprute.

    Rozglądam się za takim samym tylko czarnym

     

    Jka

     

     

  3. w: Grand Canyon CF

    Przez Jurcyk, 18.06.2018


    Świetna rama , siodełko teoretycznie raczej szosowe ?

  4. w: Trek Alpha 1,5 Duble

    Przez Jurcyk, 18.06.2018


    40 - lat minęło jak jeden dzień !

  5. w: Trek 1.5

    Przez Malinowy, 18.06.2018


    Tak, to ten sam model :) Właściwie to jest super, nie mam żadnych zastrzeżeń poza sztywnością korby ,która już zostaje zmieniona na tiagrę 4700 ale w półkompakcie. Jednak przełożenia fabryczne 50x34 i 11x26 były zbyt miękkie. Siodełko oryginalne jest ok, ale na próbę wymieniłem je na inne. Sprawuje się całkiem dobrze, nawet go nie ważyłem bo nie było to dla mnie istotne. Ma być fun z jazdy i dodatkowa forma/urozmaicenie treningu górskiego.

    U Ciebie widzę, że jednak sporo rzeczy było do zrobienia, a też ktoś mocno zamieszał z oryginalnym osprzętem.

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...