Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: B'Twin Triban 500 [sprzedany]

    Przez Pegasus, 11.06.2018


    W dniu 2.06.2018 o 15:08, de_Villars napisał:

    Jak różowy mi się co do zasady nie podoba, tak akurat w tym przypadku taka owijka i opony z czerwonym paskiem dużo poprawiły w kwestii wyglądu tego roweru :)

    Owijka była czerwona, lecz wyblakła...

    idą już do mnie pedały SPD Kelly's Clip 70 w czerwonej anodzie, po lekkim wprawianiu się owijka będzie wymieniona na prawdopodobnie znowu czerwoną. Na samej wymianie pedałów zejdziemy około 100g w dół.

    W dalszej kolejności sztyca i siodełko (około 250g zysku).

  2. w: Trek 1.5

    Przez jka, 11.06.2018


    Mam chyba takiego samego.

    https://www.forumrowerowe.org/garage/ve/garage/vehicle/8198-trek-alpha-15-duble/

     

    Napisz może coś więcej o swoim, jak się sprawuje, itp.

    Ja swojego mam za krótko by wyciągnąć jakieś wnioski.

     

    jka

     

  3. w: Accent CX-One

    Przez mambaout, 07.06.2018


    Wleciał baran więc rower stał się przełajem:)

  4. w: Trek Roscoe | SPRZEDANY

    Przez Hardcore90, 03.06.2018


    Zastanawiam się nad sztyca regulowana z bontragera, tą która jest w roscoe 9. 

    Co o tym myślicie ?

    No i do tego na tył przydałby sie DT Swiss RWS.

  5. w: Kross Evado 2.0 by Peper

    Przez PeperPL, 03.06.2018


    W dniu 21.05.2018 o 15:17, filipog44 napisał:

    Bardzo fajna maszyna, ciekawie się prezentuje :) 

    Dziękuje kolego, na razie to w zasadzie wersja standard. Kilometrów jeszcze nie ma nakręcone nie wiadomo ile więc podzespoły są w dobrym stanie.

    Pomalutku, powolutku od drobnych zmian i akcesoriów przejdziemy do grubszych rzeczy oczywiście o tyle, co można zrobić, pomodzić z rowerem typu CROSS :)

    Pozdrawiam

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...