Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Accent Peak 29 Lady SLX

    Przez Rulez, 13.05.2018


    I żeby się tak dobrze sprawował jak wygląda.

  2. w: Cube Rigid-action

    Przez jaro0011, 13.05.2018


    Dzięki :)

  3. w: Accent Peak 29 Lady SLX

    Przez przemogg, 13.05.2018


    Cześć

    śliczna maszyna, fajnie skomponowana, zawsze białe mnie się podobały, czysta przyjemność

    pozdrawiam

  4. w: Cube Rigid-action

    Przez Simple, 12.05.2018


    Świetny rowerek :)

  5. w: Mongoose Rockadile ALD Pro

    Przez wnclooney, 12.05.2018


    Cały rower malowany lakierami akrylowymi TROTON w sprayu. Najpierw podkład 2 warstwy potem 2 warstwy lakieru  błyszczącego w miejscu napisów, naklejane naklejki i na to 2 warstwy lakieru matowego. Po wszystkim ściągane naklejki i czyszczenie środkiem do ściągania kleju bo niestety trochę go zostało, ale na szczęście bezpieczny dla lakieru. Co do samego lakieru to czytając czym ludzie malują ktoś pisał że malował 2 warstwy Trotona podkładowego tylko na ramę i pono zero odprysków a jeździ ostro. Niestety prawda jest taka, że to lakiery miękkie i do proszkowego malowania z wypiekaniem w piecu temu daleko. Na korbie mam już ślad, a uderzenie nie było mocne. Jeśli miałbym malować rower na ostre jeżdżenie to pewno wybrałbym coś innego twardego. Do mojej jazdy raczej wystarczy bo to większość asfalt szuter leśne ścieżki.

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...