Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Romet Aspre

    Przez PenigroX, 07.08.2018


    Jak się sprawuje ?

  2. w: Lepiszcze Primal 2018 Custom

    Przez Aro666, 06.08.2018


    Ile ja bym dał, żeby mieć miejsce na bidon...

    A nie targać jakiś głupi bukłak na plecach.

    Pozdrower,

    A666

  3. w: Focus Super Bud 29R

    Przez soltys82, 06.08.2018


    Nie, sprawdzałem pod kątem luzów i prostej ramy, niczego niepokojącego nie zauważyłem.

  4. w: Focus Super Bud 29R

    Przez maczet190399, 06.08.2018


    To chyba dopiero drugi na forum poza moim. Czy masz już luzy na dolnej osi dampera ?? Niestety to fabryczna wada tej ramy :-(

  5. w: Kona Blast

    Przez michalr75, 06.08.2018


    Rower w weekend dostal nowa kierę PRO Koryak Flat 720mm oraz gripy KCNC Eva (czerwone).

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...