Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: TREK ProCaliber 6

    Przez Yacko, 25.08.2018


    Jaki masz rozmiar ramy? Mam okazje kupić ten sam model rozmiar 18,5" - mój wzrost 180cm, 85cm przekrok, co według tabeli kwalifikuje mnie już do 19,5". Nie mam niestety okazji przymierzyć tego roweru.

     

  2. w: Unibike Fusion 29" 2018

    Przez Dijx, 24.08.2018


    Z siodełkiem niestety jeździ(ło) mi się źle (jest już na giełdzie) - zadarte było tymczasowo, ponieważ mnie obtarło i szukałem awaryjnej pozycji na powrót do domu.
    Manetki ustawione tak, abym mógł łapać gripy gdziekolwiek bez ryzyka obtarcia dźwignią (preferuję wąską kierownice, ale na 29 to jednak nie do końca się sprawdza, stąd długie gripy), a jednocześnie trzymając kierownice na samych krańcach na zjazdach był w stanie hamować jednym palcem. Od czasu zdjęcia, kawałeczek je przesunąłem z powodu jednak dużego ryzyka zsunięcia się palca z klamki.
    Rogi muszą być - wiem, że są passe, ale od zawsze jeździłem z rogami i bardzo pomagają dać odetchnąć nadgarstkom - jak i na podjazdach, gdzie minimalnie pozwalają przenieść ciężar do przodu. No i jest gdzie plecak i kask powiesić ;)
    Przyszły los XCM jest nieznany - zależy od tego, czy i ile wytrzyma. Ogólnie najpierw muszę zrzucić jeszcze przynajmniej 10kg i zejść poniżej 100kg (dlatego nie kupiłem nic z raidonem - bałem się, że go wystrzelę szybko), a później się okaże, co dalej. Inna sprawa, że ani z prostą główką nie poszaleje, ani też chyba nie planuje wiązać się na długo z tym rowerem (acz kto wie, w sumie go polubiłem) -  chciałem fulla, ale postanowiłem, że kupię go sobie jako nagrodę, gdy zrzucę te kilkanaście kg. Może w przyszłym roku po sezonie jakiś fajny, stalowy Jamis się trafi...tęsknie jednak za stalową ramą. Ale i tak - bardziej, niż XCM w tym rowerze denerwuje mnie badziewna korba i chyba będzie musiała odejść.

    Śmieci - masz 100% racji. Jestem w tym miejscu bardzo często, a te śmieci leżą tam bodajże od zeszłego roku - po prostu przestałem je zauważać. Moje śmieci wracają ze mną zawsze do domu.

  3. w: Unibike Fusion 29" 2018

    Przez KrissDeValnor, 23.08.2018


    Jak Ci się jeździ z tak zadartym siodełkiem ?
    Siodełko i bycze rogi na pewno wyróżniają Twój rower.
    Umiejscowienie manetek też niecodzienne - w sensie mocno do wewnątrz.
    W przyszłości masz zamiar się pozbyć XCM'a ?
    PS
    Nie rób zdjęć ze śmieciami - po prostu nie wypada ( mam nadzieję, że nie Twoje...).

  4. w: CUBE LTD PRO 2X

    Przez KrissDeValnor, 12.08.2018


    Wydaje Ci się :icon_wink:
    Ja mam 4 niewykorzystanych alienów, ale sklep dał ciała i dwa razy nie dostałem adapterów, więc czekają aż wyciągnę któryś ze starszych rowerów ;)

  5. w: CUBE LTD PRO 2X

    Przez Biesz766, 12.08.2018


    Czy mi się tylko wydaje, czy na wentylu migający kapturek ? :o

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...