Skocz do zawartości

Sansei6

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4 897
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    220

Ostatnia wygrana Sansei6 w dniu 8 Kwietnia

Użytkownicy przyznają Sansei6 punkty reputacji!

Dodatkowe informacje

  • Imię
    Qba
  • Skąd
    Siedlce

Ostatnie wizyty

12 537 wyświetleń profilu

Osiągnięcia użytkownika Sansei6

Emeryt

Emeryt (13/13)

  • Automat Rzadka
  • Collaborator
  • Pierwszy post
  • Conversation Starter
  • Reaktywny

Ostatnio zdobyte

18,2tys.

Reputacja

  1. Bo takie szutry po horyzont to ja lubię
  2. Bo coś być musi....no i była za zakrętem
  3. Na którym piętrze balkon? Od której strony?Jak tylko balkon, to cóż, możesz nakryć jakimś brezentem, ale jak rowery użytkowe, to się słońca i deszczu nie boją. Gorzej może być z podłogą w pokoju, przez który trzeba będzie je przetaczać
  4. Bo po wyścigach można było też usiąść i odsapnąć, choć za plecami robiło się już granatowo
  5. Bo żółty kwiatek w porannym słońcu
  6. Zigfir - 12 994 km (mtb, szosa + trenażer) [6095 km outdoor] D1ckSteele 5370km (szosa, gravel, trenażer) provayder - 5367km (MTB, szosa, rolka 529km) chester_jds - 4061 km (grv, mtb) szamysz83 - 3628 km (MTB, trochę chomik) smw44199- 3389km (cross outdoor) ernorator - 3359 km (szosa, gravel, trenażer) dfq - 2863 km [outdoor] Jacekddd - 2767km (velomobil - rower poziomy) bashey_pl - 2250km (GRV, Cross, trenażer) [1450km dwór] michalr75 - 1840 km (MTB) Sansei6 - 1444 km (MTB) Revolta - 1221 km (mtb) JWO - 1070 km (MTB) schwinn0 - 446 km (trenażer)
  7. Bo po burzy wyszło słońce i mgła
×
×
  • Dodaj nową pozycję...