Skocz do zawartości

[rower] Karbon Discovery-czy warto


nbd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Poszukuję ostatnio roweru dla siebie, ma służyć głównie do dojazdów do pracy i wycieczek poza miasto na średnich dystansach. 

Wpadł mi w oko Kands Maestro 2013, w sumie umówiłam się już ze sprzedawcą na oględziny i w sobotę ma zapaść decyzja czy rowerek mi spasuje, czy jednak nie będzie to miłość od pierwszego wejrzenia. No ale wracając do tematu posta - wpadłam dziś na ten rower:

http://www.kbikes.nl/a-614292/karbon-discovery-28-h/

Karbon Discovery 28 - wygląda dość fajnie, zastanawia mnie jedynie połączenie przerzutki Shimano Altus i Alivio -czy to ma prawo dobrze działać? I czy w ogóle ktoś z Was miał styczność z tą marką? W temacie poświęconym tym rowerom wypowiadano się raczej sceptycznie, został on (temat) zamknięty, stąd mój post.

Będę bardzo wdzięczna za głosy w mojej sprawie - czy warto odkochać się w Kandsie na rzecz Karbonika ;-)

 

P.S. To mój pierwszy temat-jeśli coś zrobiłam źle to mea culpa i przepraszam.

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć są sprzedawane po niższych cenach niż podano na stronie.Za MTB z tej stronki, kosztującego 700 euraków-zaoferowano zniżkę do 1500 zł. Jedyne co przychodzi mi na myśl, to że na rynek europejski mają inny cennik niż na polski. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...