Skocz do zawartości
Giant Terrago (zimówka :P)
Przez kubek20, 30.01.2012
  • 1 702 wyświetleń
  • 2 komentarzy
  • Kolor niebieski
  • Rocznik 1997
  • Waga --
  • Jednostka wagi g
  • Skradziony --
  • Numer seryjny ramy --
  • Opis To jest moja zimówka :P, wiele części jest oryginalne ale to co brakowało mnie nic nie kosztowało bo poznajdowałem w piwnicy :D

Komentarze

after

Napisano

Daj fotę :)

Grand231

Napisano

Ja też mam zimówkę Gianta Terrago ;p



IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...