Skocz do zawartości

[społeczność] Bikerzy na codzień


Rekomendowane odpowiedzi

Gość BikerFG

Fakt czasami to się nasłucham, ale jest też dużo pochlebnych opinii i czasami usłyszy się miłe słówka jak np. dzisiaj kiedy kolesiowi rozwiązałem problem z którym borykał się od 3 miesięcy i nikt mu nie potrafił pomóc - takich mamy fachowców! :D Na koniec mi powiedział, że chętnie zadzwoniłby do "prezesa" żeby dał mi premię :P Miło się czasami robi po takich wypowiedziach :P

 

 

nic mi nie mow o fachowcach :D czasami i u mnie to normal nie "walka z wiatrakami", ale co tam jakos trzeba "pchac ten wozek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie uczeń II LO w Krakowie - profil politologiczny:) a w przyszłości prawnik bądź architekt (wiem to drugie ma mało wspólnego z profilem mojej klasy ale co tam:) dam radę :D )

 

pozdrawiam

 

PS. 200 post po obecności na forum prawie od początku jego istnienia... leń ze mnie straszny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt mu nie potrafił pomóc - takich mamy fachowców! :D

 

Nie wiem jak ludzie na biurach. Bo przyjmują studenciaków i potem nic nie można załatwić bo sami nic nie wiedzą :D. Nie obraź się ale taka jest prawda bo zanim się nauczysz to mija kupa czasu. Ja czasemi działam na "krosie". Ale zawsze się wyrabiamy na czas i nie ma na nas skarg że coś spieprzyliśmy więc problemy to nie przezemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, widzę że orientujesz się w temacie Tepsy :P Ja pracuję tam już ponad dwa lata i wiem już całkiem sporo, przynajmniej w tej dziedzinie w której robię :D Dużo by tu można o tym pisać... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem Doradcą - Konsultant Partner w Telekomunikacji Polskiej - Dział Reklamacji :) Region południe - mam dostęp do Łodzi, Skierniewic, Piotrków Trybunalski, Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Częstochowa i Opole :P

Ciekawe ilu z was rozpatrywałem kiedyś reklamację albo wysyłałem billing - a może z kimś rozmawiałem przez telefon :P

 

Pozdrowionka for All :)

 

 

 

A uzywasz w pracy People Soft'a ???

 

Taki mały OT ale ważne... Sorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2tyg pracuję (w końcu!) jako flash coder w agencji interaktywnej w Warszawie, a normalnie pracuję na zlecenia jako grafik (z zamiłowania), koder xhtml/css/php/flash (z konieczności). A w wolnych chwilach :) jestem studentem informatyki (kierunek grafika komputerowa).

 

Pozdrawiam wszystkich zatrudnionych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu narzekał że medycyna słabo reprezentowana...

 

więc ja pracuje jako technik elektroradiolog w tzw. urazówce w Piekarach Śląskich. Zajmuje się tam szeroko pojętą diagnostyka obrazową czyli RTG, EKG i tomografią komputerową. Oprócz tego pracuje jeszcze w innej prywatnej firmie zajmującej się rezonansem magnetycznym i TK w Bytomiu. Też jako elektroradiolog. Bardzo lubie swoją pracę :P Naprawdę :) Poznałem w niej swoją przyszłą żonę i w ogóle jest bardzo ciekawa dziedzina :)

 

PS. niestety nie ma mnie na zdjęciu dostępnym na stronce którą podałem bo nie było mnie w tym dniu w pracy. W ogóle to ta stronka jest raczej średnio aktualna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja akurat niedawno zastanawialem sie skad zorganizowac sobie jakies tk przed kolokwium z klatki piersiowej:P

 

von Lauenberg widze, ze studiujemy razem na amg;)

choc Ty juz teraz to tylko kliniki...;)

 

nie tak zle jednak z ta medycyna

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, używam People Soft'a, ostatnio mieliśmy szkolenie z najnowszego relase'a ;) A czemu pytasz? ;)

 

 

No to mamy sporo wspólnego :-)

Między innymi dzięki mnie People Soft działa jakoś w miarę. Wparcuję w IBM i zajmuję się suportowanie PS (czyli jak coś wam nie działa to ja to naprawiam) :-)

 

EDIT:

 

Kurcze no ale ten świat mały :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...