Skocz do zawartości

[Sklep internetowy] Bikestacja- czy można zaufać?


Piotrek_TM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

To aby nie było tak cukierkowo ... Zamówiłem kilka pierdół zapłaciłem i cisza o niczym nie poinformowali o wysyłce etc po tygodniu zadzwoniłem to stwierdzili, że wysłali ale wyślą następną paczkę :] ... Ta niby druga doszła faktycznie szybko i nawet wtedy status zamówienia się zmienił ... :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To aby nie było tak cukierkowo ... Zamówiłem kilka pierdół zapłaciłem i cisza o niczym nie poinformowali o wysyłce etc po tygodniu zadzwoniłem to stwierdzili, że wysłali ale wyślą następną paczkę :] ... Ta niby druga doszła faktycznie szybko i nawet wtedy status zamówienia się zmienił ... :wallbash::stupid:

 

Miałem podobną jazde z nimi. W mailach zarzekali się, że wysłali. Paczka nie dotarła po 2 tygodniach UPSem. Zadzwoniłem więc do ups. Co się okazało ?

Paczka wg. nie została nadana, tylko otrzymali informacje o kwocie pobrania i adresie - wygenerowane automatycznie ofc.

 

Zadzwoniłem. Facet uprzejmy. Okazało się, że nie mieli jednej części na stanie i musieli domówić. Po 2 dniach paczka była u mnie. W rekompensacie otrzymałem prezent + upust ;)

 

Także ogólnie polecam. Przynajmniej potrafią wyjść z twarzą, nie tak jak większość w pl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Jednak maja/mieli bardzo mizerny wybor np komponentow kcnc."

Co do komponentów kcnc to akurat wybór jest duży w końcu bikestacja jest dystrybutorem części tej marki na Polskę.

A co do samego sklepu to jak najbardziej godny polecenia.

Parę razy robiłem u nich zakupy i zawsze wszystko było w najlepszym porządku. Dobry kontakt, szybka wysyłka i bardzo dobre ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam ten sklep. Zostawiłem u nich już kilka tysięcy PLN i zostawię kolejne. Żadnych problemów! Każdy zakup omawiam z Panem Łukaszem osobiście negocjując cenę i jak do tej pory tylko raz mi nie dał rabatu na towar, który już i tak był mocno przeceniony. Polecam bez zawahania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem u nich ostatnio nowy pulsometr, licznik i zębatki do kasety. Pisząc w skrócie - kontakt był utrudniony pisałem maile, na które był brak odpowiedzi, piszę więc do gościa na gg. On mówi, że maila przeczytał, ale nie miał czasu odpowiedzieć (minął tydzień od wysłania maila). Kontakt przez gg przebiegał w miarę sprawnie, gościu zamówił to czego nie mieli na stanie (licznik i zębatki), zamówione rzeczy przyszły terminowe do sklepu. Wysłali też szybko paczkę. Ceny mają najlepsze ze względu na "Alert cenowy" (faktycznie jak poda im się linka z polskiego sklepu, w którym dana rzecz jest tańsza to dają cenę niższą o 1 zł - nie tak jak np. cyklotur czy xtrabike, gdzie te akcje są ściemą).

 

Podsumowując POLECAM jeżeli komuś NIE zależy na szybkich zakupach, bo kontakt może być momentami znacząco utrudniony. Reszta na plus a zwłaszcza ceny :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u nich. cały osprzęt XTR, koła, Rebę i kilka rzeczy KCNC tak naprawdę to taniej nigdzie nie było..:D

Rower poza ramą mam od nich :voodoo:

Raz tylko pomylili przesyłki bo akurat była zbieżność imienia i nazwiska.. ale szybko się wyjaśniło.

Serdecznie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila przyjechał do mnie nowiutki amortyzator za 1,2 klocka od zamówienia do dostarczenia 2 dni :o

jedyna bolączką jest kontakt, mailowanie i pisanie na gg się nie opłaca, najlepiej zadzwonić wtedy wszystko jest okey ;)

ceny tez czasami mają bardzo bardzo atrakcyjne, tyle tylko że gwarancja jest zawsze ograniczona na ich sklep warto o tym pamiętać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ode mnie sklep ma wielkiego minusa, ponieważ zamówiłem wczoraj (tj. 6 kwietnia) korbę SRAM XX za 116zł, wszystko elegancko do momentu otrzymania maila z informacją że nastąpiła pomyłka przy wystawianiu przedmiotu i zamówienie anulowano, teraz jest 1116zł. Dziś dzwonię wyjaśnić sytuacje, bo nawet w regulaminie sklepu pisze: Ceny są wiążące w chwili składania zamówienia, a pan twierdzi że chcę wyłudzić. Zobaczymy jak sytuacja się dalej potoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam negatywne doświadczenie z tym sklepem.

 

Chciałem kupić suport na octalink, dostępny zarówno na allegro, jak i w sklepie internetowym (żadnej wzmianki o ewentualnej niedostępności czy konieczności oczekiwania na towar nie było).

 

Zależało mi na szybkiej dostawie(na rowerze już właściwie nie dało się jeździć), dlatego chciałem się jeszcze upewnić, że na pewno mają suport na stanie (wysłałem zapytanie mailem oraz dzwoniłem). I już na tym etapie zaczęły się problemy - najpierw otrzymałem sprzeczne informacje odnośnie dostępności interesującego mnie modelu (pierwszy telefon - suportu o tej długości nie ma; jednak za chwilę informacja mailem, że sprawdzą; drugi telefon na magazyn - suport jest; potem potwierdzenie również mailem). Ostatecznie stanęło na tym, że mają jeszcze jedną sztukę i mogą wysłać kurierem, który dostarczy przesyłkę na drugi dzień. Złożyłem zatem zamówienie.

 

Tego samego dnia dostałem link do monitorowania przesyłki, która rzekomo została przesłana.

 

Upłynął tydzień od złożenia przeze mnie zamówienia, a ja ani przesyłki, ani jakichkolwiek wyjaśnień nie dostałem. Status przesyłki w podanym mi linku się nie zmienił (i jest nie zmieniony do dziś).

 

Dlatego zadzwoniłem z prośbą o wyjaśnienie sytuacji. Otrzymałem wiadomość, że sprawa zaraz zostanie wyjaśniona i ktoś do mnie za chwilę oddzwoni. Tak było jeszcze dwa razy w ciągu tego samego dnia. Niestety pomimo odmiennych zapewnień, ani razu nikt się ze mną nie skontaktował.

Dlatego kolejnego dnia poinformowałem mailowo i telefonicznie Panów z Bikestacji, że czekam na suport tylko do następnego dnia (mieli szansę się zrehabilitować i wysłać - z pewnością by doszedł). Niestety przesyłki, żadnych wyjaśnień lub przeprosin nie dostałem.

 

Także ja ze swojej strony nie polecam tego sklepu, bowiem podejście do klienta rozczarowuje (chyba mają za dobrze). Ja niepotrzebnie straciłem ok. 1,5 tygodnia, podczas którego mógłbym znaleźć część z innego źródła, zamówić ją, wymienić i cieszyć się sprawnym rowerem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u nich zamówiłem koła na białych obręczach dt 4.2d i 2x Conti Race King. Zestaw kół ten jest wystawiony na allegro, jest też na stronie sklepu.

 

Niestety 12godzin od złożenia zadzwonił do mnie pan Łukasz i poinformował, że koła będą dopiero za 3 tygodnie...

Wprawdzie zaproponowano mi lepsze koła ze zniżką 100zł(ale i tak droższe o 100 od tych zamówionych), ale na czerwonych przypałowych szprychach, więc musiałem podziękować ;)

 

Obiecano mi jakiś gratis za to czekanie. Ale maraton przepada mi...

 

UPDATE:

 

Właśnie przyjechał kurier z paczką za pobraniem na 1328zł. Paczka wielkości pudełka po butach - przysłali mi SAME OPONY ZA 1328zł. Niezły bałagan mają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...