Skocz do zawartości

[Sklep internetowy] Bikestacja- czy można zaufać?


Piotrek_TM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcę dokonać zakupów w sklepie internetowym Bikestacja i chciałem się dowiedzieć jak jest z zakupami w tym sklepie. Ceny w Bikestacji są niższe niż w innych sklepach bo podobno sprowadzają części z Niemiec. Na allegro mają ponad 2000 pozytywnych komentarzy co oznacza że są odpowiedzialnym i uczciwym sprzedawcą ale nie chce dokonać zakupu przez allegro bo wychodzi znacznie drożej. Chce zakupić towar bezpośrednio na stronie sklepu i mam pytanie czy ktoś kupował już od Bikestacji z ich strony internetowej (wychodzi taniej),czy towar był ok, czy były jakieś problemy, czy paczka doszła szybko.

Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bikestacji [ u Łukasza] kupiłem już kasete , przerzutke , manetki , kobre , trenażer spd i jeszcze cosik tam :)

 

Zawsze załatwiamy sprawe poza Allegro , i dzięki pewnej "akcji" która miałą miejsce, dostaje spore upusty :) np korba lx Hollowtech II kosztowała mnie 280 a np sram x.9 185 zł , więc ceny naprawde cięzkie do przebicia

 

Polecam naprawde bardzo uczciwy gość :D :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

 

 

Polecam!

Jakiś czas temu wydałem tam ponad 1.500 zł (avidy J7 + koła mavic)

w zasadzie kupiłem to na "gębę" - po rozmowach na GyGy.

 

Reszta bezproblemowo - kotakt telefoniczny - jak był jakiś problem z dostawcą - dzownili. Bajka.

Na pewno tam jeszcze nie raz cosik zakupie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio ja wlasnie kupilem dosc wypasione przednie koło o komplet tarczowek u nich ale cos nei moge ise doczekac na wysylke ani na gg kolesia nie ma juz dlugo troche mi sie spieszy i mnie to wkurza juz nieco....

z drugije strony kupowalem tam amorka za 950zł i bylo wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u nich zamówiłem hamulce AVID SD5 i doszły dzisiaj, tylko ze w paczce były 3 takie same ramiona i jedno inne, napisałem do nich i koles powiedział ze pomylili sie przy pakowaniu i zaraz idzie wysłać odpowiednie ramię, tak wiec jak dojdzie ramię to nie mam nic do tego sklepu.

ale jak mozna taki błąd zrobić, ciekawe czy ktos inny dostanie tez źle zapakowane :D

 

szakq, a ja do nich pisałem 2 razy na gg i odrazu odpowiadali i gadałem z nimi, zawsze na niewidocznym jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj doszło ale tylko odpowiednie ramię, bo hamulce nie AVID SD 5 tylko AVID SD 7 ale sie wkur****

nigdy wiecej nie kupię nic w Bikestacji i z mojej strony stanowczo odradzam.

co wogóle za ludzie tam pracuja, zeby dwa razy źle hamulec zapakować to trzeba byc chyba komletnym laikiem w tej dziedzinie, jutro wyśle mam nadzieje ze juz odpowiednie ramię :angry: :angry: :angry: :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra rozumiem ze mogło sie za pierwszym razem zdarzyc, ale drugi raz to samo ?

to jak oni te hamulce dostawają, nie w parach czy jak ze mi wysłali teraz SD 7, albo oni to tam tak mieszaja, ja myslałem ze to dostawaja w pudełkach komplety na koła, no a pozatym to ile tez oni moga dziennie takich hamulców wysyłac zeby sie tak pomylić, przeciez chyba nie siedzi koles i nie pakuje tylko hamulców, no ale zobaczymy co bedzie tym razem, mam nadzieje ze juz bedzie pomyłki :P

 

teraz mam komplecik na jedno koło: prawe ramię SD 5 i lewe SD 7, ciekawe czy by to działało, a może ktos chce kupić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzialac bedzie jednak bedziesz sciagany w jedna strone jako ze inna bedzie sila hamowania z lewej a inna z prawej strony wynika to bezposrednio z zasady.... joke :blush:

powaznie mnie to troche wkurza bo na gg pytam juz chyba 8 raz kiedy moge sie paczki spodziewac a tu nic a nic odpowiedzi jak sie wkurze pojde do konkurencji i doplace te 30zł i bede mial paczke szybciej.z tego co pamietam na amorek tez chyba dlugo dosc czekalem:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...