Skocz do zawartości

[koleżeństwo] podziękowania / pochwały itp.


Żaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Wielkie i gorące podziękowania dla Patryke, który nie dość że pomógł mi się pozbierać po najgorszym jak dotąd dzwonie, to jeszcze wiózł mnie przez pół Polski do szpitala i cierpliwie czekał aż mnie poskładają.

 

Nie jestem mistrzem w elokwentnym wyrażaniu wdzięczności, więc powiem tylko, że to było Coś przez naprawdę duże C.

 

Jeszcze raz dzięki! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie i gorące podziękowania dla Patryke, który nie dość że pomógł mi się pozbierać po najgorszym jak dotąd dzwonie, to jeszcze wiózł mnie przez pół Polski do szpitala i cierpliwie czekał aż mnie poskładają.

 

Nie jestem mistrzem w elokwentnym wyrażaniu wdzięczności, więc powiem tylko, że to było Coś przez naprawdę duże C.

 

Jeszcze raz dzięki! :)

Naprawdę nie ma za co, to był mój kolarski obowiązek B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Towarzysz Goldbloom nadal zbiera pozytywy, tym razem ode mnie.

 

Wydupcył mi się system w komputerze. Moja wiedza na te tematy marna, do tego pomieszkuję za granicą, z zaradzeniem takim problemom trochę tu ciężko...

 

Rozmowa na gg i sensowne wskazówki pozwoliły ocalić mi sporo nerwów, czasu i kombinowania by zaradzić problemowi.

Szybko tanio i solidnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ciąg dalszy laurek dla towarzysza Goldbloom'a ;).

 

Chciałem podziękować za pomoc w sprowadzeniu amorka Manitou Minute z CRC i za wszystkie ceregiele z tym związane :), a także za pomoc w kilku innych sprawach. :thumbsup:

 

Koledze 1415chris za pomoc z ściągnięciu z UK płyty, która była u nas nie do zdobycia :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...