Skocz do zawartości

[opinie]nowe Forum


Rekomendowane odpowiedzi

No wiec ja widze duzy problem, tzn przynajmniej dla mnie

 

teraz patrze i mam 11 powiadomien o odpowiedziach, mysle duzo troche, patrze a 10 z nich to z tego tematu, 1 co z co dzisiaj zrobiles

 

wiadomo ze powinien przychodzic mail z info o pierwszej nowej odpowiedzi.

 

mam w obsłudze mailowej w panelu ustawiona natychmiastowa notyfikacje i na dodatek tutaj pod szybka odpowiedzią "włącz powiadamianie emailemo nowych odpowiedziach" czy to dlatego mi wywala info o wszystkich nowych wiadomosciach? teraz to eksperymentalnie odznacze i nie wchodze tu do jutra zeby miec gwarancje ze przynajmniej 2 osoby mi odpisały :lol: na razie

 

//coś widze ze ten problem chyba jednak istnieje! bo to ze mam tutaj ptaszzek zeby przyszly powiadomienia to dlatego ze mam zaznaczoną ta opcje globalnie w opcjach i jak ją tu odznacze to po prosut nie ebdzie notyfikacji tylko ze ja tam nie widze zadnej alternatywy zeby przychodzilo tylko jedno powiadomienie wiec trzeba coś z tym zrobić;)

 

i jeszcze jedno, proponuje usunąc z tego dzialu wszystkie tematy o problemach zwiazanych ze starym skryptem

 

edit 2

 

zwróćcie jeszcze uwage na mój tekst obok w "skąd" :) to stary błąd invision

 

i jeszcze jedno, chyba lepiej gdy jest podany wiek niz rok urodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, skoro mamy teraz forum z takimi możliwościami może warto to wykorzystać i zainstalować skiny?

Mi się podobał ten niebieski, można go pobrać tutaj (są darmowe): http://www.invisionskins.com/index.php?p=skins21&cat=4.1 . Na głównej można dodać opcję wyboru, widziałem tak na kilku forach IPB, a sam skin nie zajmuje przecież dużej ilości miejsca na serwerze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wrócił do tego że jak jest spis treści to w lewej kolumnie był wyświetlony temat w którym został napisany ostatni post a nie gdzieś wciśnięty w małej kolumnie po prawej. I po co wyświetlać ostatnią wiadomość (czy jej fragment) w spisie treści.

Reszta wszystko pięknie ładnie :)

A co do spraw organizacyjnych i zasad na forum to bym wprowadził zakaz wklejania fotek i dawania miniaturek zdjęć a w zamian to podawać same linki do obrazków. Dlaczego coś takiego?? Po pierwsze temat jak jest kupa fotek otwiera się godzinę aż się wszystko załaduje( jak ktoś ma słabe łacze to może zakwitnąć) ;) Po drugie nie zawsze się te wklejone fotki wyświetlają. Ja mam cos takiego że mi się nie wyświetlają :) i nie mam możliwości ich obejrzenia myślałem ze to jest tylko mój problem ale u mamy w robocie na niektórych komputerach jest ten sam ból. Mozę to jakieś ustawienia komputera czy coś nie znam się na tym B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wrócił do tego że jak jest spis treści to w lewej kolumnie był wyświetlony temat w którym został napisany ostatni post a nie gdzieś wciśnięty w małej kolumnie po prawej. I po co wyświetlać ostatnią wiadomość (czy jej fragment) w spisie treści.

Reszta wszystko pięknie ładnie B)

A co do spraw organizacyjnych i zasad na forum to bym wprowadził zakaz wklejania fotek i dawania miniaturek zdjęć a w zamian to podawać same linki do obrazków. Dlaczego coś takiego?? Po pierwsze temat jak jest kupa fotek otwiera się godzinę aż się wszystko załaduje( jak ktoś ma słabe łacze to może zakwitnąć) :) Po drugie nie zawsze się te wklejone fotki wyświetlają. Ja mam cos takiego że mi się nie wyświetlają :) i nie mam możliwości ich obejrzenia myślałem ze to jest tylko mój problem ale u mamy w robocie na niektórych komputerach jest ten sam ból. Mozę to jakieś ustawienia komputera czy coś nie znam się na tym B)

 

Jestem zdecydowanie przeciw, miniaturki to świetna rzecz. A przeciez nikt Ci nie każe czekac az sie otworzą jak masz slabe łącze. poza tym te miniaturki powinny sie szybko otwierać ;)

 

p.s moglby ktos zwrocic uwage na moją liste uwag tam wyżej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosze wrażenie na podstawie tego tematu, że liste zachcianek spełnai tylko dud, wiec musimy poczekać;)

 

i proszę mnie nie ganić za ten tekst po lewej, chce tylko uświadomic problem bo tego typu teksty znam z wielu for invision i niesamowicie mnie to wkurzało i nikt z tym nic nie robil (to 2x wydluza krotkiego posta)

 

żeby nie naszła tu taka sama moda trzeba to od razu naprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie działa opcja selektywnego cytowania :) . Po zaznaczeniu fragmentu tekstu, powiedzmy, kolegi X i wybraniu normalnego trybu odpowiedzi pojawia mi się okienko z całym tekstem kolegi X, a nie z zaznaczonym fragmentem ;) ...

Acha, i nie pojawiają mi się żaróweczki - zresztą, jak widzę, nie tylko mnie :) ...

Pozdrówko zmieszane B) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie powrót do czerwonych kolorów - przywyczaiłem się a za niebieskim nie przepadam. W ogóle to pełno nowych bajerów i bardzo profesjonalnie to wszystko wygląda. Pare dni i sie człowiek przyzwyczai do nowego. Panowie admini- zaista robota ;)

 

PS. aha mi też nie działa opcja selektywnego cytowania- używam opery 8.50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogę wiedzieć co oznaczają te nowe podziały, jedni mają stare żaróweczki a inni jakieś VIP?

 

 

i co to są te puste tematy np. w NIERowerowe forum na max! o jakimś konkursie foto i moze cie to zainteresuje? tam nic nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) mi tez brakuje kilku dogodnien wymienionych wczesniej typu ostatnio czytany post(w tym ktory nie zostal przeczytany) nie wiem czemu ale nie dostaje na poczte odpowiedzi do tematow w ktorych sie wypowiadalem ? ale mysle ze dacie rade usprawnic te niedociagniecia--a tak ogolnie to na 5!! a czy bedzie forum dzialalo bez zarzutu przekonamy sie pewnie w najblizszym czasie !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, i nie pojawiają mi się żaróweczki - zresztą, jak widzę, nie tylko mnie ;) ...

Bo VIPom nie działają żaróweczki, już nie musicie starać się o 1st place w ilości postów.

 

A mogę wiedzieć co oznaczają te nowe podziały, jedni mają stare żaróweczki a inni jakieś VIP?

VIPy mają ludzi, którzy dołożyli sie do wykupienia licencji, a żaróweczki ludzie którzy nie zdąrzyli wspomóc forum.

 

Mi też nie działa selektywne cytowanie, bo chyba takiej opcji jeszcze nie ma.

 

Zapomniałbym, nie ma wskaźników płci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIPy mają ludzi, którzy dołożyli sie do wykupienia licencji, a żaróweczki ludzie którzy nie zdąrzyli wspomóc forum.
Ładnie to nazwałeś, ale ja nielubię wszelakich podziałów. Wg. mnie sygnaturka "VIP" powinna np. stać u ludzi, którym wypaliły się wszytskie żarówki, a'la Bizon. Nie wiem dlaczego, ale na pierwszy rzut oka, wygląda ta dziwnie, jak użytkownik co ma mniej niż 100 postów, ma VIP, a taki szakq, który ma ok. 2650 postów to zwykły user...

 

Hmm, skoro mamy teraz forum z takimi możliwościami może warto to wykorzystać i zainstalować skiny?

Mi się podobał ten niebieski, można go pobrać tutaj (są darmowe): http://www.invisionskins.com/index.php?p=skins21&cat=4.1 . Na głównej można dodać opcję wyboru, widziałem tak na kilku forach IPB, a sam skin nie zajmuje przecież dużej ilości miejsca na serwerze...

- ja też za tym skrzynia, ja też za tym...

 

Reszta rzeczy mi nie przeszkadza :)

 

Fajnym dodatkiem, było by powrócenie do możliwości wsadzenia obrazka pod podpisem, oraz większe avatarki, bo nie wiem jak u was, ale u mnie na rozdzielczości 1024, to takie avki, jak ma Schwefel, to by dwa na szerokość wlazły, tabele by się nie porozjeżdżały. Mało tego, byłby jeszcze nawet luz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wygląda ta dziwnie, jak użytkownik co ma mniej niż 100 postów, ma VIP, ...

Jak np ja... :o Fajnie być wyróżnionym ale trochę głupio mieć to wyróżnienie nabyte drogą kupna... :)

 

Z rzeczy których mi jeszcze brakuje to szybkie cytowanie ale rozumiem że jak selektywne jeszcze w toku to na to trzeba będzie poczekać...

 

Mam też takie pytanie: Na ile (może za pomocą skina) można zmienić wygląd forum? Chciałbym je możliwie zagęścić. Nie muszę przez cały czas przy każdym poście widzieć wszystkich danych użytkownika. Dałoby sie tak zrobić żeby pozwijać wszytko na max i tylko pod kursorem albo po jakimś klik to było widoczne?? Sorki że tak ciągle o tym ale jak mam na ekranie dwa posty tylko a w każdym dwie linijki to mnie trochę rzuca... Zobaczcie np. poprzedni post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...