Skocz do zawartości

[2011] nowości pojawiąjące się w 2010


1415chris

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz biorąc pod uwagę cenę v'ek to to jest wręcz cenowa okazja http://allegro.pl/item1030807261_zestaw_hamulcowy_kcnc_vb1_klamki_hamulce_266gr_bs.html

 

 

Ehh, co oni jeszcze wymyślą...z takimi v-kami bałbym się jeździć (pewnie wyginały by się od uderzenia pierwszego lepszego kamyka) :icon_mrgreen:

 

 

Co ciekawe te v'ki świetnie hamują i nie odbiegają siłą od Avid'ów SL i po sezonie używania nic złego im się nie stało. Cena proporcjonalna do wagi, ale bardzo przeraża..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Author na 2011 zmienia całkowicie swoją kolekcje fuli. Ramy te będą wykonane z carbonu i całkowicie przekonstruowane, zrezygnowali z jednozawiasowej konstrukcji na rzecz 4zawiasu, skok 100 mm oraz 120 mm. Poszerzyli też dół główki ramy na ster 1 i 1/8 do 1,5 cala. Z wyglądu ramy bardzo podobne są do Trekowego Fuela EX, zdjęć niestety nie mam, przekazuje tylko to co słyszałem i widziałem u kumpla w sklepie, który był na szkoleniu Velo.

 

Dostałem zdjęcia :)

 

120 mm

zdjcie0169p.th.jpg

 

100mm

zdjcie0170i.th.jpg

Edytowane przez Kaczor Dodgers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak ktokolwiek sie za tym kryje planuje 'globalne' wejscie na rynek, tylko nie jestem pewny czy ten ktos nie stracil rachuby czasu bo od 2001 to jednak troche czasu uplynelo, i lansowanie nowej marki produktem ktory jednak nalezy juz do schylkowych raczej dobrze nie wrozy. Moze nastepne propozycje beda interesujace i na miare czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega zlozyl kola na tych sramach, wiec za jakis czas bedzie mozna cos powiedziec...

Nabial, możesz spytać kolegę o pierwsze wrażenia z użytkowania tych piast ? może jakieś odniesienie do piast xt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to widać, że chcą zagarnąć jak największą część rynku... Bo wiadomo, że XTR tanie nie jest.

 

Dolne zdjęcie pedału to 980? Jakiś mniejszy się wydaje.

 

Największe zmiany chyba w hamulcach, tylko co z tego? Żeby chociaż działanie było na poziomie...

 

Pierwsze wrażenie całej grupy rzeczywiście kiepskie.

 

P.S. Jak chcą powiększyć kontakt z pedałem o 270% bez "integrated cage"? Bo chyba się pogubiłem :P

Edytowane przez goldbloom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...