Skocz do zawartości

[rower] co byście chcieli dostać pod choinkę?


Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy po Mikołajkach, ale dużymi krokami zbliżają się święta. Mam nadzieję że w tym roku byliście grzecz(sz)ni i zawita do was Gwiazdor (św.Mikołaj), a jak już przyjdzie to zostawi Wam jakiś prezent. Kto wie może on także jeździ na bike i zagląda na to forum.

Jeśli tak to nadzedł mnie taki pomysł aby ułatwić mu podjęcie decyzji i może napiszemy co byśmy chciali dostać w prezencie.

 

Jako że napisałem ten temat zacznę od siebie:

 

Drogi Mikołaju,

w tym roku pod choinkę chiałbym dostać od Ciebie kpl samokręcących sie kółek pod tarcze. Najlepiej gdyby były na piastach DT Swiss 240s i obręczach tej samej firmy 4.2d biała. Szprychy DT Competition i nuble DT alu.

 

 

Może jeszcze za wcześnie, ale składam Wam serdeczne życzenia i udanych startów w 2010roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mój prezent już do mnie dotarł przedwcześnie (a co! :D ) to sztycą braci Crank bym nie pogardził, z wajchą pod siodłem i czarno/pomarańczowych kolorach. Ale koniec tego gadania bo jeszcze funduszy zacznę szukać na te zabawkę :P

 

BTW. kto by pomyślał że dla wielu grudniowa abstynencja od roweru może dać pomysły na takie tematy :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Co bym chciał dostać, moge długa liste poskładac :thumbsup: Ale najbardziej by mi sie przydała rama. Jakaś Lekka 19"(bo moja to kotwica prawie ze) albo fajnego fulla do XC :D Przydało by sie tez nowe przednie koło aaaa i oponami bym nie pogardził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja prosiłem mikołaja o białe siodełko, lżejsze niż mam, i kierownice biała, boplighta, lżejsza niż mam i... w tym roku mikołaj okazał sie łaskawy :thumbsup: Niestety tej łaski nie starczyło, żeby mi to dać teraz a nie 24 grudnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...