Skocz do zawartości

[Forum] Zmiany na forum


Nowa wersja forum  

111 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci si? nowa wersja forum?

  2. 2. Czy forum jest teraz funkcjonalne?



Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać nadal mam ten problem. Tu jest jeden enter. Tu drugi, a emotek i stylów nadal nie mogę używać.

Miałem tak samo, napisałem posta w tym temacie i na drugi dzień już wszystko śmigało.

Mi za to posty się rozjeżdzają, jeden post na cały ekran, trochę tekstu i później puste pole pod spodem.

Również tak miałem, po 4odświeżeniu strony było ok.

 

@Lookas 46

Bardziej to jest kwestia indywidualna niż "masowa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakiś czas mnie nie było, ale teraz wracam. I niestety... ogólnie, to wolałem to stare forum. Ale od początku:

 

1. wygląd jest zaj...sty i tu oddaję hołd twórcom. Tak dopracowanego graficznie forum jeszcze chyba nie widziałem. Z tym, że...

2. ...częściowo niestety przez to forum jest bardzo "rozstrzelone", ciężko jest w gąszczu odzobników wyłapać najistotniejsze rzeczy, no i pewne opcje które winny być dostępne na wierzchu, gdzieś się chowają. Ale ogólnie:

3. jak będę miał więcej czasu na zasiadywanie, to za jakieś kilkanaście godzin przeglądania/postowania/zaśmiecaniosprzątania :D ostatecznie się określę. Teraz niestety forum przypomina mi trochę ostatniego Opla Corsę. Pierwszego który nie wyglądał jak pralka. Pierwszego w którym nie było nic widać, nawet do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy tylko ja mam ten problem, ale nie działają mi ikonki do wstawiania np linka, obrazka i inne... Czy to jakiś nowy błąd, nowe "udogodnienie" :whistling:, czy problem leży po mojej stronie? Używam FF do przeglądania forum.

 

Sam sobie odpowiem :whistling:

Problem leży po stronie FF i nie wiem o co biega. Pod IE neistety wszystko działa tak jak powinno :|. Niedawno ściągałem nową wersję FF, może coś tam namieszno, muszę pogmerać w ustawieniach(chyba, że ktoś już rowiązał problem i może podać gotową receptę :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, jeszcze jedno... nie wiem czy to wina Firefoxa (wersja 3.0.13) czy jak, ale:

 

1. mam duuuże problemy z postowaniem. Przy używaniu szybkiej odpowiedzi wyskakuje mi to: [#20310] Twój kod bezpieczeństwa, używany do weryfikacji pisanej treści nie pasuje do wzorca. Proszę wróć, odśwież formularz i spróbuj ponownie. więc muszę używać tradycyjnego panela odpowiedzi,

2. identyczny komunikat wyskoczył przy zakładaniu nowego tematu. Jeden się udało, drugi nadal czeka...

3. w ogóle nie działają opcje dodatkowe, jak pogrubianie itp, klikane z paska zadań. A wpisywanie za każdym razem polecenia (np. [i...tak dalej]) wygodne nie jest.

 

Sprawdzę to wszystko jeszcze na Explorerze, ale z tego co widzę tam pojawią się inne krzaki. To moja wina czy coś jest na forum? W razie czego przeinstaluję Mozillę, tylko czy jest sens?

 

PS. A tym razem szybkoodpowiedziajka zadziałała... WTF???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będę szukał najpierw potencjalnych przyczyn u siebie... co prawda niedawno przeinstalowałem system i wszystko się jeszcze "dociera", ale inne fora chodzą jak chodziły.

 

Obiecuję być cierpliwy i nie kląć od razu :D

 

EDIT: Tym razem też dało się "na szybko". Cieszy mnie to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...