Skocz do zawartości

[Forum] Zmiany na forum


Nowa wersja forum  

111 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci si? nowa wersja forum?

  2. 2. Czy forum jest teraz funkcjonalne?



Rekomendowane odpowiedzi

We wcześniejszej wersji była możliwość wyświetlenia aktywnych tematów z dnia dzisiejszego, lub z 2 albo więcej dni, oprócz oczywiście tematów i odpowiedzi w nich od ostatniej wizyty. Czy można dodać takie małe udogodnienie do obecnej wersji?

na głównej, na dole strony pod galerią obok "moderatorzy # Najaktywniejsi użytkownicy dzisiaj

# Najaktywniejsi użytkownicy w ogóle" znajduje się link "przegląd codzienny" - tam są posty od ostatnich 24 h. w prawym dolnym rogu możesz określić z jakiego okresu posty ma wyświetlić - łącznie z 1 rokiem.

 

Przylacze sie do ostatniej petycji, zawsze mozna bylo zobaczyc co sie dzialo na forum w 'ostatnim czasie'. To chyba jedyna rzecz jakiej mi brakuje...

 

w ostatnim czasie - w sensie od ostatniej wizyty? prawy górny róg link "Wyświetl nową zawartość"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gucio blade bo to "wyświetl nową zawartość" nie zawsze działa.

np. wczoraj wieczorem wchodziłam na forum i zadziałało

a dzisiaj (z 15 minut temu) powiedziało mi, że "nie ma nowej zawartości" mimo tego, że jak byk były od wczoraj posty w kilku tematach

więc coś tu chyba nie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Mam problemy ze zmianą awatara.

Usunąłem stary, z dysku wczytałem nowy i jako nowy awatar pojawia się stary tyle,

że z nowymi rozmiarami, stary miał 60x80 a obecny 80x60 i w takim też rozmiarze się pojawia, ale stary!

 

Proszę o pomoc w tej sprawie, czy inni też tak mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...