Skocz do zawartości

Kross Team


bikergonia

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację. Mnie zadziwiły dwie rzeczy. Tora w karbonowym A9 i niewymienny hak przerzutki w A8 i fullach :icon_question:

 

Ramy A7 i A8 są takie same i w A7 widać, że hak jest wymienny. Poza tym w A8 trochę śrubki prześwitują jak się przyjrzeć hehe... może to poprotu sprawka photoshopa jak to często bywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się tylko wydaje czy ramy 'przytyły'? A2 czerwono-biały waży nieco ponad 2 kg a moja A6 koło 1,8 kg. Dobra, moja to 'stara' A6 ale ponoć kiedyś wszystkie ramy były te same tylko malowanie inne. Inna sprawa że cena starej A^ jest nieco mniejsza niż nowej A2 a różnica wagowa spora. Chyba że ktoś tu źle poważył :whistling: Zapodaję linki

A6 http://allegro.pl/rama-kross-level-a6-21-cali-stery-gratis-polecam-i1818682451.html

A2 http://allegro.pl/kross-level-a2-xc-21-najnowszy-model-czerw-bial-i1835613766.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwie ramy do jakich linki podałeś to stare modele wbrew tytułowi aukcji i wygląda mi na to, że obydwie sa takie same ;) Wagami podawanymi na aukcjach bym sie nie sugerował - jeden poda wage z katalogu, drugi rzeczywistą i nie wiadomo gdzie leży prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się tylko wydaje czy ramy 'przytyły'? A2 czerwono-biały waży nieco ponad 2 kg a moja A6 koło 1,8 kg. Dobra, moja to 'stara' A6 ale ponoć kiedyś wszystkie ramy były te same tylko malowanie inne.

Tak, nowsze Levele są wyraźnie cięższe od starszych. Nie wiem dlaczego zdecydowali się na takie zwiększenie wagi - może większa wytrzymałość, a może tańszy stop alu...

 

Moja stara A6'tka 19" (bez pivotów, przemalowana na czarno):

67386712.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: Napęd wymieniony z KROSS LEVEL A2 2009 na :

KORBA FC-M590 DEORE,

Kaseta SHIMANO ALIVIO CS HG50,

łancuch KMC X8 GOLD

linka przerzutki jagwire i pancerze z accenta

Po tej zmianie bardzo znacznie odczuwa się różnicę!!! Praktycznie zero strat energii...Czuje się jak by pedałowanie było szybowaniem w powietrzu :thumbsup::whistling:

 

20110927.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...