Skocz do zawartości

[Dystans] Najdłuższy dobowy przelot !


Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, teraz nie bardzo mam czas aby w szczegółach opisać sam przejazd i przygotowania do BBT. Jak tylko znajdę wolną chwilę postaram się obszernie opisać zarówno przygotowania jak i samą jazdę non stop.

Tak jak wspomniał kolega tego nie da się zrobić z marszu i bez konkretnego przygotowania fizycznego

oraz psychicznego (taki przejazd jednak robi się głową nie nogami). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzięki

Niestety ale do maja mam w plecy  (potworek - nowotworek , ale raz dałem sobie radę to i dam teraz :thumbsup: ) . Za to mam nowy cel - zrobić pierwszą setkę w maju , a co :laugh:

Forum czytam od 3 miesięcy nagminnie więc to że mam tyle postów ile mam niech nie będzie miało znaczenia. Jak na razie to wszystko czego szukam znajduję czytając a doświadczenie to mam ale w biegach i karate. Tutaj nawet czasami nie wiedziałem jak co sie nazywa. Ot - takim byłem ( i jeszcze długo będę...) profanem.

Ale to dzięki WAM pokochałem rower jako maszynerię i czerpię przyjemność z jazdy . Choć nie ukrywam, z racji Pesela i zdrowia raczej DH już nie wchodza w rachubę. Ot taka mocniejsza turystyka kwalifikowana . Tutaj wtrącę (choć nie w tym temacie powinienem to pisać) że dla takich jak ja to jest właśnie rower croosowy , trekingowy. Bo żadne już osiagi czasowe nie będą. Jedynie co może być to długie dystanse z plecakiem czy sakwami na HRmax rzędu 75% .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...