Skocz do zawartości

[część] jedna z ktorej jesteś w 200% zadowolony - jaka jest?


Rekomendowane odpowiedzi

[rama] Merida Domiator - rocznika nie pamiętam :D - ale ta w kształcie Fireball'a

 

- przebieg około 8000 km - zero pęknieć - zero luzów - dobry lakier

 

tylko że od razu po zakupie przerobiłem wahacz na MASZYNY

(dobry tokarz i +30 zł do ceny ramy :niach: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to tylna przerzutka Deore 2004 :D nie zawodzi mimo czasami straszliwego mielenia biegami z mojej strony :grin: w sumie to łączy się też to z manetkami. Nie wiem co to jest bo napisane jest tylko "Scott Comp" ale są precyzyjne i naprawdę giciarskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jednorazowy gość

A ja z kół w nast. konfiguracji:

PRZÓD:

obręcz Mavic x517 sup

piasta Coda 700

szprychy Sapim 2.0

opona Maxxis Larsen TT 2.0

dętka Maxxis fly weight 26x2.125 + opaska w kompl. z dętką

TYŁ:

obręcz Mavic x517 sup

piasta Bontrager (oznaczenia niestety nie pamiętam ale jest czarna :D

szprychy DT 2.0

opona jak wyżej

dętka jak wyżej

Cena wszystkiego coś pomiędzy 500 a 550 pln, wszystkie komponenty były nowe "ustrzelone" na aukcjach.

Generalnie wyszedł naprawdę lekki i całkiem wytrzymały komplet (nie skaczę raczej ale góry już zaliczyłem i wszystko ok)

Pozdrawiam. Roman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz moze jakies foto?

 

Właśnie zmobilizowałem się żeby je odkręcić :grin: i z tego co napisane jest po wenetrzej stronie wynikałoby że to Alivio - niemniej jednak w pełni wystarczają jak na mój styl jazdy i aż jestem zaskoczony trwałością :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W giancie rinconie[mam set fabryczny] rocznik 2004.

Przezutka tyl Shimano alivio - przebieg ponad 1000 km - swietna ;) za przystępną kase,ladnie wyglada , przezuca biegi znajomicie[czego nie mozna powiedziec o przedniej acerze, ktora ma ostre tendencje do rozregulowywania :)]... jak na razie 0 luzu ... chyba tak naprawde 1 czesc z ktorej jeste w tym rowerze zadowolony{nawet z ramy nie, bo za dużą sobie dobralem :/}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu ale sie tego nazbierało.Mamy juz:

 

Rama: Gary Fisher Marlin

Stery: XXX

Widelec: RS Duke sl lub Bomber mx comp air

Kierownica: Bontrager Crowbar

Chwyty: XXX

Rogi: Author ergo bar

Mostek: Tioga Octagon

Sztyca: Kalloy

Siodelko: Fizik Nisene cr-mo

Hamulce: V-ki Deore

Klamki: Avid SD7

Boostery: Tektro

Linki i pancerze: XTR

Korby: XXX (truwative Hussefelt odrzucilem ze wzgledu innego preznaczenia niz rower jaki na razie nam wychodzi-maja jedna/dwie zebatki i rockring)

wkład suportu: XXX

Pedaly: Crank Brothers Chrome (na zime mogą być także platformy Fishbone)

Obrecze: AlexRims DM24 tył i Mavic x618 przód

Szpychy: DT 2.0(champion) tył i Sapim przód

Piasta przód: Coda

Piasta tył: SRAM 9.0

Manetki: XXX

Kaseta: XXX

Tylna przerzutka: XT

Przednia przerzutka: XT

Opony: Tioga Blue Dragon

Detki: Maxxis Fly wieght 2.125 z opaskami w kąplecie

Bidon: ;) Gatorade

Licznik: XXX

 

Czesci jakich nam brakuje oznaczyłem "XXX" wiec czekamy na propozycje zwlaszcza do tych własnie pozycji(do innych tez oczywiscie).Chyba niczego nie pominalem... :roll:

Jak na razie koszt oreintacujny tego co mamy to koło 4000zł-czyli daleko od najwyższej półki producentów a sprzecik powienien sie długo sprawować na przezwoitym poziomie i nie ważyć niesamowicie dużo.Ciag dalszy w maire dopływu propozycji :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dodam Alivio tył. W sumie na razie mam przejechane jakieś 200 km porównując do Altusa (98) z poprzedniego roweru prawie niebo :] mógłbym jeszcze dodać siodło Kelly's fabryczne... W sumie za mało jeszcze przejechałem :roll:

 

[ Dodano: 2005-06-07, 18:38 ]

a altus z 98 roku (jakiś głupi znaczek się wstawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dodam Alivio tył. W sumie na razie mam przejechane jakieś 200 km porównując do Altusa (98) z poprzedniego roweru prawie niebo :] mógłbym jeszcze dodać siodło Kelly's fabryczne... W sumie za mało jeszcze przejechałem :roll:

 

Ja sie moge pochwalić 1200 km na niej i naprawde jest wypas, ani myśli by przestac zmieniać na zawołanie, ciekawe kiedy zaczną sie (odpukac) problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marix-jest jedna rzecz prezemawiajaca na korzysc deorki XT na tył-kolega podał ze dziala super po 8000km a alivio mialy przebieg nieco ponad 1000km wiec nic ie wiadomo a po 1000 to jeszcze kazda sensowna przerzutka dziala w miare dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...