Skocz do zawartości

[część] jedna z ktorej jesteś w 200% zadowolony - jaka jest?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to stricte "część" w rozumianym tu, na forum znaczeniu, ale najlepiej sprawdzają mi się przednie lampki sztuk dwie. Dałem za nie swego czasu 6 zł, wytrzymały coś około 9000 km (4400 na obecnym rowerze, dobre 5000 na poprzednim makrokeszu), są bardzo podatne na przeróbki, a odbłyśniki dalej w dobrej formie (zważywszy na to, co z nimi wyprawiałem ;-).

A z części ściśle "na temat" - ich weiss nicht, rama może? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalne siodełko - selle italia trans am - wyrwane przypadkiem w małym sklepiku za 65 zł...

Kosztowało tyle, ponieważ w pewnym miejscu szew poprowadzono troszkę krzywo:D

Cena katalogowa: ok. 230 zł.

Przejechałem ok. 5000 km i spisuje się po prostu rewelacyjnie - wąskie, twarde i bajecznie wygodne (a jeżdżę bez pampersa).

 

Poza tym jestem niezmiernie zadowolony z klamek lx'06 - w porównaniu z wczesnymi deorkami świetna siła i modulacja - kupione za 64 zł. Niestety za parę dni z nich zrezygnuję - czekam na zamówione hampelki deore 535:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[rama] Scott Voltage 2 !!! Jedyna rama, która wytrzymuje już czwarty rok pod katujacym ją niesamowicie 120 kilogramowym facetem... i dlatego ją cenię... bo jak sobie pomyślę, że mogłaby pęknąć :) (co wcale nie dziwi) w jakieś najmniej odpowiedniej chwili, to mnie mrozi !!

Viva Scott ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klamki AVID FR 5, działają jak marzenie, w zyciu nie widziałem ani nie zaciskałem lżej chodzących klamek, mam je z hamulcami AVID SD 5, i jak sprawdzałem te hamulce z klamkami chyba Deore, to moje chodzą 10 razy lżej a i tak ładnie wygladają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerzutka plus manetki SRAM X-7. Kupione w komplecie za 240 zeta (jakby były po nominalnych cenach to bym nie brał przyznaję!). RE-WE-LAC-JA! Jak ochłonę (mają około 1100 przejechane), napiszę jakąś recencję.

Klamki TEKTRO QUARTZ - staroć. Słuzą mi już jakieś 7 lat (!!!) i poza ryskami i dokręceniem śruby co jakiś czas, żeby pozbyć się lekkich luzów nic się nie dzieje.

Hamulce DEORE LX ten stary model z równoległym prowadzeniem - sila taka, że nawet z busterem rozgina piwoty! Ale już NIE KLOCKI do LXa - te są do... a co będę bluzgał. Zmieniam na Acory po zimie.

Resztę części w rowerze... "toleruję" :033:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...