Skocz do zawartości

[dostawy] Pawlak, DSR


ulvgar

Rekomendowane odpowiedzi

Czy i w Waszych sklepach też są problemy z dostawami? W klubie czekają 3 koła na złożenie z powodu braku szprych Sapim, od ponad miesiąca nie można ich zamówić bo ich po prostu nie ma! Pawlak ostatnio niezły numer wyciął - sklep zamówił towaru za 2500 PLN a dostał za jedynie 800. Brakujące zamówienie trzeba wpisać jeszcze raz, dopisać nowe i mieć nadzieję, że tym razem przyjdzie wszystko <_< Na dodatek w dziale dostaw odpowiedzą "jak Wam się nie podoba to zamawiajcie z Czech". W Waszych sklepach też tak jest czy tylko ten u mnie jest tak traktowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że chyba tak wszędzie jest. W "moim" sklepie też narzekają na dostawę i wszystko dochodzi ratami, tzn raz dadzą łańcuchy, raz korby itd. Sprzedawcy sami się wkurzają bo klienci czekają a nic nie mogą im zaproponować w zamian. Ja już od miesiąca nawiedzam ich o przednią przerzutkę i za każdym razem rozkładają ręce i mówią, że czekają i jak na razie nic nie mogą zrobić bo złożyli zamówienie a towaru nima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekałem 2 tygodnie na zamówiony adapter do hamulca i się nie doczekałem- podobno miały być za 2 dni, potem za tydzień na koniec usłyszałem że już ich nie będzie... w innym sklepie usłyszałem że podobno nie ma i nawet nie ma sensu zamawiać u Pawlaka bo i tak nie dostarczą... suma sumarum adapter kupiłem w cykloturze gdzie akurat był - zapasy jakieś zrobili chyba... w sumie dziwna sytuacja - początek sezonu a tu takie problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekształcenia u Pawlaka w związku z integrowaniem systemu i działalności z Shimano Europe jest bolesne. Zamówione 6zestawów tarczówek XT przyszły dwie, dzisiaj na kolejne zamówienie 8zestawów przyszły kolejne dwie.

 

Niestety do Shimano brak obecnie opcji i przez pazerność dystrybutorów jeszcze dość długo tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie hmm. zależy co sie chce, ale większość rzeczy mam od reki. Chłopaki wszystko pozamawiali na początku roku jak jeszcze byłą dostępne i jest na sklepie, a jak widzą że zaczyna schodzić to za wczasu robią kolejne zamówienie i czekają aż produkt sie pokaże.. jeśli nie ma kombinujemy w inne sposoby, ale dłużej niż tydzień na nic nie czekałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat się tu rozwinął, przytoczę to co napisałem Ulvgarowi na priva:

 

Gdzieś w okolicach stycznia dogadałem się zmoim znajomy w sklepie Grupy Accent co do zaplatania kół i potrzebowałem szprych 1,5 i 1,8 - wtedy mogłem sobie wybrać i Sapimy i DT, te pierwsze nawet nieco tańsze, ale i tak z zastrzeżeniem że będę finalizował wszystko na wiosnę.

 

Wiosna przyszła, a do wyboru zostało mi DT, bo Sapimy owszem są, ale tylko w katalogach :) Co prawda nie wiem czy to dobrze czy źle z punktu widzenia jakości, ale już sam brak wyboru jest powodem do co naijmniej irytacji.

 

A do tego sporo rzeczy przechodzących przez Pawlaka i Harfę i 7Annę, LEŻY I KWICZY:

- znajomy (znany w Cz-wie jeden z Bliżniaków) czekał na korbę Hone ponad miesiąc,

- Tina nie może się od lutego doczekać kasku METa

- sam zamówiłem obręcz Sun Equalizer daaawno temu i paczka gdzieś podobno jest, ale nikt jej na razie nie widział,

- rzeczony wcześniej znajomy musiał zamówić pół pudła spodenek letnich od Pawlaka ZIMĄ, bo później już by mu nie przysłali, a zanim dojdzie lato, będzie musiał się zadeklarować ile chce zimowych... jasnowidzem ma być i wiedzieć ile sprzeda??? :P

 

Do tego jeszcze NS (nie wiem nawet kto jest ich dystrybutorem) też robi sobie ostre jaja, ograniczając ilość wysyłanych części (głównie ram - inny kumpel nie mógł zamówić Bitcha). Co za naród...

 

Sprowadzanie z Czech lub Niemiec ma szansę powodzenia, ale albo przy większych partiach materiałów, albo drogich częściach, żeby koszty przesyłki nie zrobiły się zbyt wysokie w stosunku do wartości samego zamówienia.

 

O niektórych Meridach to można już tylko pomarzyć

 

O tym niestety też słyszałem... Jak tak dalej pójdzie, to można sobie będzie bez oczekiwania na dostawę chyab tylko dętki kupić, a i to niekoniecznie, bo kumpel chciał kupić jakieś lekkie 20ki do BMXa i usłyszał, że "może będą". <_< <_< <_<

 

O tempora, o mores... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeśli biorąc pod uwagę Shimano, Continental, 7Anna, Suntour to mi nie opłaca się kupować ani na allegro ani za granicą. W sklepie mam stałe 10% upustu, jak nie mam przy sobie pieniędzy to nie ma problemu bym dowiózł/przelał później. Problemem są tylko dostawy. Dziś w sklepie byłem ale zapomniałem się spytać jak ostatnia poszła. Opony, które zamówiłem przyszły więc chyba źle nie było :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego jak tak dalej pójdzie, może zamówię sobie z Niemiec (bezpośrednio od Poisona) ramkę Curare + RuxS + X-Fusion, + Stery FSA, + Mostek Amoeba.

 

Nawet z przesyłką wyjdzie taniej, niż rama + amorek w Polsce. Ale to już problem sprzedawców :)

 

PS. A obręcz Sun Equalizer 21 i kask MET dla Tiny nadal nie przyszły :wallbash::(:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...