Skocz do zawartości

[pozegnanie] Dziekuje za wspolprace


anulkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

W związku z ostatnimi wydarzeniami na forum postanowiłam zawiesić działalność.

Po tym co przeczytałam w zamkniętym już temacie:

[zła atmosfera wśród administracji forum] iż forum ma się stać częścią bikeworld'u i że jurasek przeszedł do konkurencji, nie widzę dla siebie miejsca.

 

Nie jestem pro, jestem lubiącym jazdę amatorem. Obawiam się, że tacy jak ja już nie znajdą fajnej atmosfery po zmianach. Szczególnie po banie na użytkowniku jurasek.

 

 

 

No cóż, z tego wynika, że tylko jurasek tworzył tutaj atmosferę Szkoda Anulki ale takie zachowanie jest dziecinadą. Anulka sam jurasek to nie jest całe forum. Ja tam nigdzie się nie przenoszę (chociaż konta mam pozakładane) z prostej przyczyny - tu jest fajnie. A tutaj na pewno też bym zaglądał i skończyłoby się na tym, że nie miałbym kompletnie na nic czasu bo bym ciągnął na kilku forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed podjęciem pochopnych decyzji przypominam, że jutro jest pierwszy kwietnia,więc może to wszystko jest prowokacją?

 

Przeor - miałeś nosa :D

 

Ale sobie żarty zrobili, a tyle osób dało się wciągnąć w tą całą błazenadę...

 

Selvan82 - po pierwsze mamy Pierwszego Kwietnia, a po drugie... co narzekacie? ;) W końcu dla Waszego, Drodzy Userzy radosnego wkręcenia, postarała się większa część admin-mod-elita-teamu. I wszelkie zamieszanie zrobiła między sobą, nie krzywdząc (choćby czasowo) nikogo postronnego! :banana: :banana: :banana:

 

PRIMA APRILIS B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku nie będzie żadnych "kłótni", po prostu od razu będzie przekierowanie na bikeworlda i już :P.

 

Swoją drogą, jak ktoś tu jest jakimś socjologiem, to na pewno może sobie zrobić tu małe badania z zachowań co poniektórych użytkowników ;). Anulkaa - czekamy, aż oficjalnie ogłosisz, że Ty też sobie robisz prima aprilis B). Bo ja swoje wiem :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selvan82 - po pierwsze mamy Pierwszego Kwietnia, a po drugie... co narzekacie? :P W końcu dla Waszego, Drodzy Userzy radosnego wkręcenia, postarała się większa część admin-mod-elita-teamu. I wszelkie zamieszanie zrobiła między sobą, nie krzywdząc (choćby czasowo) nikogo postronnego! :banana: :banana: :banana:

 

PRIMA APRILIS :D

 

Nie no ja tam wcale nie narzekam, wręcz przeciwnie - cały czas obserwowałem co się dzieje i śmieszyły mnie reakcje co niektórych userów :P Jak widać wielka powaga sytuacji niektórym nadal się udzieliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z powrotem forumowiczów!

 

Takie to prima aprillisowe było.

W niedzielę poznym wieczorem upewniłam się co do sytuacji, przeglądając forum. Otoz, forum ma pewna fajna lukę :P do której to luki zresztą amoniak wcześniej dawał mi linka. Zobaczyłam, że to nad czym tak debatują admini to po prostu prima aprilisowy żart.

 

Mimo wszystko, nadal mam odczucie że był to kiepski żart. Coś w stylu "zażartować sobie z babci, że jej ulubiony kot zdechł".

 

A juraska wybrałam dlatego, że jakoś najbardziej mi się kojarzy z "amatorską" atmosferą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może co poniektórzy bardziej docenią wkład ekipy administrująco-moderującej w utrzymanie porządku na forum - to było takie chwilowe dydaktyczne bezkrólewie :P .

A co do obrażania się i "nieśmiesznych żartów" - teraz już, drodzy (niektórzy) userzy, wiecie, jak się czuje administracja (a także inni userzy), kiedy wy sami rozpętujecie jak najbardziej serio zadymy bądź to między sobą, bądź to atakując forumowych decydentów za podjęcie nie odpowiadającej wam decyzji... Owa krytyka nierzadko przybiera formy znacznie bardziej drastyczne, niż w zaprezentowanym przez nas primaaprilisowym wkręcie. I nie dotyczy to jedynie kłótni na forum, ale również tekstów, które bardzo często otrzymujemy na PW bądź GG.

Dla pełnej jasności: nie chodzi mi o konstruktywne uwagi i kulturalne polemiki - ale to się chyba rozumie samo przez się :D

Pozdrówko pod rozwagę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Cóż za brak wiary w nasze umiejętności :) Staraliśmy się jak mogliśmy zrobić mocnego wkręta no i wyszło :) Chciałbym tym samym powiedzieć, że atmosfera wśród obsługi forum ma się bardzo dobrze i nie ma żadnych problemów o jakich pisaliśmy :thumbsup: Także żadnych przenosin do BW nie będzie.

 

Osoby które napisały do nas w sprawie objęcia stanowiska Moda tudzież Admina nie pisały swoich listów na darmo, przy brakach w obsadzie będą brane w pierwszej kolejności pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...