Skocz do zawartości

[zła atmosfera wśród administracji forum]


Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc z przymróżeniem oka na te ostatnie wybryki naprawdę myślałem że to są jaja, czyli jakieś koleżenśkie dokuczanie... A tutaj się okazuje że admini z modami się pożarli... O co chodzi jakby?? O sprawie priv, nawet nie chcę wiedzieć, ale czy ma ona tak duży wpływ by przez parę pochopnych decyzji rozsypać ponad 1000 stałych użytkowników forum {i kilka tysięcy zaglądających sporadycznie} po innych forach?? Ban Wilka89 był zabawny ale i zasłużony - postarał się o niego przez kilka miesięcy...

A Biera? Jeden post zawinił?? Ecia swoim czepianiem się ortografii chce dla wszystkich jak najlepiej - bo co to za przyjemnośc popełniać czeskie błędy nawet o tym nie wiedząc... Niech sprawa toczy się pomiędzy Juraskiem, Amoniakiem a Lookasem. Odbanujcie Bierę i nie róbcie WIOCHY...

O forum bikeworlda pierwszy raz słyszę, a forumrowerowe.org ma tak dużą bazę danych, że zamknięcie jej czy pozbycie się jej byłoby szczytem ....{sami sobie dopowiedzcie}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Problem jest bardziej złożony niż tylko sygnaturki,orty czy inne sprawy które w niekotnrolowany sposób ujrzały światło dzienne na publicznym forum. Niebawem ogłosimy publicznie jak wygląda temat oraz najbliższa przyszłośc forum, bo jak wiadomo niewiedza i oczekiwanie na informacje jest tym najgorszym. Tym samym w imieniu Administracji proszę o wyrozumiałość oraz cierpliwość przez kilka najbliższych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wygląda jednak na to,

Drogi Adiku, że już się nie dogadają,

skoro w ogóle się nie odzywają na forum i w tym temacie. :)

 

Mam nadzieję, że skończy się tylko na zmianie "szefostwa".

W przeciwnym razie największe forum rowerowe w Polsce rozpadnie się. :D

 

To jest chore, ludzie opanujcie się.

Nienormalne rzeczy się tu dzieją. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem przywiązany do FR.org i tak jak ktoś wcześniej napisał, jest naprawdę bardzo dużą bazą informacji dla bikerów z całej Polski i myślę, że nie tylko. Jeśli miałoby się to przenieść na jakieś forum bikeworldu, to myślę, że połowa, jak nie więcej użytkowników zwyczajnie przestałaby na nie zaglądać i się udzielać. Ja na pewno bym tak zrobił. Więc myślę, że po takich wybrykach i to w dodatku kogo? Najwyższych rangą na tym forum userów nie ma co krzywdzić mnóstwa użytkowników, którzy żyją tutaj w przyjaznej atmosferze. A wszyscy rządzący tutaj niech się żrą gdzie indziej i nie psują wizerunku tego wspaniałego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tam zaczęła przyjmować zakłady kto następny poleci na bananowe; może ja? (;

a może Ty?

 

a może czas się spakować?

ja mam pytanie do Władzy, czy tam elita znaczy swoje znaczenie? bo jak tak, to ojej, strasznie będzie (;

 

 

 

weźcie ludzie Wy się uspokójcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałem się dzisiaj rano zapytać w innym dziale jakiż to żart przygotowaliście dla nas w tym roku :) Pamiętam jak w zeszłym parę osób dostało miano Modów i Adminów :D

Swoją drogą ten żart jest niesmaczny :P I mam nadzieję, że to tylko taki żart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Frytą w 110 % i powiem jeszcze od siebie ,że jeśli nie zmienią się pewne rzeczy na forum(modowie i admini wiedzą o co chodzi) to ja nie mam zamiaru tu być ,po prostu opuszczę to forum.Mam dość tego burdelu i co niektórych ludzi .A co do Juraska ,dziwie się że dopiero teraz został zbanowany.Jeśli dostał bana- tak tu wyczytałem .Dawno to powinno być zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myśle, nawet bym się nie zdziwił jakby tak idiotyczna kłótnia adminów modów, banowanie Biery itp tez było żartem bo kto normalny kłóciłby się o takie rzeczy? z tym zamykaniem to juz tym bardziej kompletna bzdura bo an Sb zawsze atfmosfera jest :P tak samo jak w innych tematach. tym bardziej zę w Polce nie ma forum z większą ilością informacji i bądź co bądź rzeczowych dyskusji, jedynie chyba bikemagic wydaje mi sie z nas przewyższa. żart dosć osobliwy tym bardziej że napsul niektórym troche krwi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieją się tu takie rzeczy. Mało kto wie o czymkolwiek. Tak jak Bizon mam tego dosyć. Tyle że na forum zostanę z tym że... zrzekam się elity... Z resztą, Jurasek wlepił mi punkty... Jak chcecie to możecie mnie zbanować nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym jednak jeszcze podkreślić tą sprawę, którą poruszyłam w pierwszym poście w tym temacie. Z sygnaturkami. Jak się wytłumaczy wszystko i jak już wprowadziliście limit znaków, to dobrze by było zaingerować w sygnaturki dłuższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że dalsze ciągnięcie tego tematu nie ma już sensu. I tak nie wiadomo do końca o co w tym wszystkim chodzi, ustalenia toczą się między zarządzającymi tym forum i nie są ujawniane zwykłym szarym użytkownikom. Również zdanie zwykłych userów nie jest brane pod uwagę, więc po co tak naprawdę jest ta gadka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żart prima aprillisowy - chciałbym, lecz niestety... Mieciu postawił sprawę ostro - jak zwykle zresztą :P i pamiętajcie, że dzisiaj jest 30.03 a jutro 31.03 a nie 01.04.

Rozmawiamy z nim o szczegółach, może da się nagiąć... Bardzo możliwe, że coś się rozstrzygnie jutro, może pojutrze... a że pojutrze prima aprillis to co mamy przedłużać sprawę pomijając ten dzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak...już od dawna na tym forum panuje dziwna atmosfera....przykro patrzeć na to wszystko, tym bardziej jak sobie przypomnę jak tu było kiedy się tu pierwszy raz zalogowałem prawie 2 lata temu....

Już od jakiegoś czasu wchodzę tu stosunkowo rzadko i to nie tylko z braku czasu ale właśnie przez tą atmosfere.

Niektórym faktycznie odbija....i tak na przyszłość kieruje to do osób które mają "władze" na forum...taka władza gdzie można sobie kliknąć i strzelić bana to żadna władza..ośmieszacie się tylko i wyłącznie a tak naprawdę ważniejsi wcale nie jesteście..bo to forum polegało na wzajemnym szacunku...o czym niektórzy albo zapomnieli albo nigdy o tym nie wiedzieli i zgrywają ważniaków.

Powiem jedno, klikajcie sobie ile wlezie jak was to zadowala, zdecydowanie bardziej wole wsiaść na rower i jechać przed siebie a nie patrzeć jak rujnujecie forum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

Ogłoszenie: kochani użytkownicy forum ,

więcej optymizmu, to był tylko zły sen

święta należy święcić

a dziś jest Święto Odrodzenia Błaznów

więc niech nasi uzurpatorzy powrócą na forum

by patrolować jego komnaty,

ścigać spamerów, orty i klamry z zasadami pisania

niech radość i pokój znów zagości wśród nas

to był tylko

WIELKI PRIMA APRILIS

 

dziękujemy Wam za wszystkie ciepłe słowa i obiecujemy że następnym razem

też Wam jakiś kawał przygotujemy

kochająca Was Administracja i Elita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...