Skocz do zawartości

[wypadek]Kalisz, 14 rannych


snuffi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak czytałem komentarze na portalach podających tą wiadomość tj. www.wp.pl to utwierdziło mnie to w przekonaniu tylko, że Polska jest 25lat wstecz jak nie więcej względem innych państw. Tylko pojedyncze jednostki się wyłamują po za to... A kolarzom oczywiście wyrazy współczucia i szybkiego powrotu do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytając komentarze ludzi na ONECIE, pusl skoczył mi do 190 ! aż mnie roznosi przed tym komputerem !!

 

właśnie sobie uświadomiłem jak poslkie społeczeństwo jest zacofane !! i to nie 25 lat tak jak pisał Orzech89... a przynajmniej 40 lat !!!!!!

 

 

 

 

!! Banda IMBECYLÓW !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby wszyscy jak najszybciej się poskładali i wrócili na siodełka. No cóż, kierowca nie zrobił tego celowo, ani też przez nieuwagę, po prostu zasnął za kierownicą.

Co do komentarzy na Onecie, to po prostu jednym słowem: żenada. Najbardziej rozbawił mnie osobnik, który nadmienił, że roweŻyści (nawet nie wie jak się pisze to słowo) jeżdżą na czerwonych światłach i po chodnikach. Przepraszam bardzo, ale o ile mi wiadomo, to jeszcze nie wynaleźli latającego roweru. Bo według takich "mądrych" to powinniśmy mieć pozwolenie na poruszanie się jedynie w powietrzu. Żałosne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusiło mnie i przejrzałem. Zacytuję komentarz do relacji wideo:

 

WPROWADZIĆ ZAKAZ JAZDY ROWERAMI PO ULICACH!

J.W.

 

~pAWEŁ , 21.03.2008 17:10

 

Cóż.

Poszkodowanym życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że częśc osób jest 25 lat do tyłu nie nowina, ale nasze media ich w tym utwierdzją:

 

http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=477005

 

i "piękny" tytuł na stronie głownej w portalu:

 

14 rowerzystów wpadło pod samochód.

 

- ktoś kto nie przeczyta całości, co sobie pomyśli?

 

To mniej więcej tak, jak te drzewa co wpadają na drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...