Skocz do zawartości

[10806g] Cube Ltd Pro


Nawrotek

Rekomendowane odpowiedzi

normalnie bym powiedzial, ze takie polaczenie kolorow nie bedzie wygladalo zbyt pieknie, ale teraz przyznam ze calkiem mi sie podoba, w koncu cos innego niz te czarne/biale rowerki. ale musze przyczepic sie do korby i przerzutki - niezbyt pasuja do calosci, swietnie by wygladal kompel xtr 07, ale to juz spory koszt, no i do tego bialy amor ;]

 

ciastkorz - no i cena prawie taka jak cena tej ramy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle rowerek wygląda zarąbiście. Koledzy dobrze podpowiadają, trzeba Cube'a lekko wybielić :) Czy też zabarwić na biało.. :D Wiadomo o co chodzi.. Pedaly Na exustar albo na look 4x4, czy też coś z rodziny cranków.

 

ale Grzegorz masz blat w korbie super. Ten rotor q rings działa czy to propaganda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecane fotki :D

f37c614e3e7f8374.jpg

93d478ee4023eaa9.jpg

 

 

Hmm no chyba w Xcr'rze sprayem pomaluję na biało dół xD

Do lipca trzeba czekać, albo biało fox, albo reba. Reba mi się nie podoba, ale ma manetkę, a dla mnie manetka to podstawa. Fox nie ma manetek :)

 

Ale z drugiej strony fox to fox i kupię foxa xD

 

Z łańcucha to widziałbym taki złotawy w mym rowerze :) Do tego chyba wymienię śruby w korbie na złote, ale to przy wymianie blatów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wlasnie jezdzilem na foxie kumpla, nie byl zbyt dlugo uzywany, i musze przyznac ze szalu ni ma jak dla mnie :D fakt ze kumpel jest troche ciezszy, ale i tak chodzil srednio ;/ moze to przez to, ze to wersja terra logic, ktora ponoc troche uposledza prace tych amorkow, ale ja bym go nie kupil, o wiele bardziej podoba mi sie praca reby, czy mojego skareba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł pomalowania XCR bardzo mi się spodobał ,gdyby to zrobic z gustem ,jakiś aerograf zieloną farbą na białym tle np. -może byc fajnie. Rotor - zmiękcza jakby pedałowanie - oszczędza kolana .Jeśli ktos jeżdził na Biopace to wie o co chodzi . Ale czy warto wydac tyle pieniędzy - w sumie mam mieszane odczucia.Nawrotek - rower masz śliczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem samą ramę .Była paskudna a teraz muszę przyznać ,że rower wizualnie wyszedł super ,jak dla mnie.Co do osprzętu to wybrał bym sram no ale każdy ma to co lubi.Poza tym strasznie lekka ta twoja kiera ritchey pro sam taką mam i moja wazy 178 gr a twoja tylko 140 gr jak to możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kubuś, może Ty tam kolorystycznie już nic nie mieszaj, co? ten amortyzator to ostatnia rzecz która w oczy się nie rzuca. Rama jest śliczna, a w słońcu wygląda o niebo lepiej niż na fotach, więc może jednak zostaw, jak jest? To już będzie chyba przerost formy nad treścią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Faktycznie. ten XCR pasuje jak student do klubu abstynenta(tekst chyba z tego forum). Ogólnie koła, ramka i siodełko bardzo ładne, ale w ogólnym rozliczeniu rowerek niezbyt mi się podoba. Nie wiem dlaczego ale ten XCr wygląda jakby pierw miał dobić o oponę główką ramy niż wykorzystać cały swój skok. Chyba że to tak na zdjęciach wyszło. Poza tym koła strasznie wielkie się wydają, rama pewnie mała, na dodatek ten kolor ramy, jak dla mnie za bardzo damski, bo kolory za ciepłe. Biały Fox faktycznie nada smaczku, ja bym zmienił jeszcze mostek na jakiś z kolorem.

 

Ogólnie rower widać że stworzony do XC, komponenty dobrze dobrane, ale XCR i rama(kolor) na nie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem potwierdzam :) Dobre oponki ale krótkodystansowe dośc... Podobne do RR 08, ale jak widać trwałością oraz przyczepnością nie dorównuja, za to opory toczenia nawet mniejsze {przy 1.9" Maxxis vs 2.1" RR 08}. Kurde, ciekawe ile waży "w odczuciu" ten Ltd, ostatni raz kiedy go podnosiłem to było chyba 12.2kg :) Teraz waga zbliżona, a raczej mniejsza od mojego Aima. {nic dziwnego, przy takim hojnym sponsorze :P hehehe}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...