Skocz do zawartości

[9391g] Poison Zyankali by poisonek


poisonek

Rekomendowane odpowiedzi

z kimś ostatnio gadałem, że orgi na maratonach się rzucają o brak takich zatyczek, bo możesz sobie palec wsadzić tam i złamać ^^ Bodajże z Sixerem bądź Siwym. Także jak dla kogo ^^

 

@rower

Fajny bajk;] ale siodło nie pasuje tak jak omen mówił;] czarnego slr'a bym tu widział. Korba przepiękna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O siodełku pisałem w pierwszym poście tego tematu. Lightowanie lightowaniem, ale wygoda przede wszystkim. Wiem, że jednym zakupem mógłbym zjechać z roweru na 92xx, ale to siodło jest dla mnie mega wygodne. A przy przebiegu rocznym dobiegającym powoli do 10 tys. ma to niebagatelne znaczenie... Co do śrubek, to sklep light-bike. Dzięki za zainteresowanie i opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kimś ostatnio gadałem, że orgi na maratonach się rzucają o brak takich zatyczek, bo możesz sobie palec wsadzić tam i złamać ^^ Bodajże z Sixerem bądź Siwym. Także jak dla kogo ^^

 

no, z nami dwoma ;)

 

może nie tyle na maratonach, co na Langu i imprezach podobnych. coś tam z palcami bylo ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Ładny, tylko siodło nie pasuje wizualnie ;]

Czepiasz się siodełko to istna kropka nad i !!!! Mówi o całej reszcie ;) Tak cz inaczej śrubki mówią z kim mamy do czynienia ;)

 

Ps aby zmienić masę i ewentualnie pozycję w rankingu proszę o wklejenie całej rozpiski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co do śrubek to mogę już powiedzieć teraz, bo nie jest to nowy zakup. Mam je już prawie dwa lata i absolutnie nic złego się z nimi nie dzieje. Zarówno w zakresie barwy, jak i funkcjonalności.

Ps. Mój post ze zdjęciami nie został napisany z powodu jakichś zmian w sprzęcie, a z chęci zaprezentowania w formie wizualnej mojej trucizny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio pana poisonka widziałem na AK, i tu podziwiam bo pogoda była cokolwiek niemiła (jeszcze przed tymi "ciepłymi dniami"

 

No i jako że jestem upierdliwy :P to w nawiązaniu do cytatu ""Ciekawe do czego teraz się doczepicie" spytam czy w razie gdyby przednia piasta Accenta dokończyła żywota, dla kompletu zostanie wsadzony XTR? Bo z tego co kojarzę Młody (kto z Cz-wy zna, ten wie ;) ) zmienił kółko na SLRa a w poprzednim miał XTRa właśnie - ale to takie "pytanie poboczne".

 

PS. Waga wagą, ale ja tam na czymś o wygodzie deski chyba też nie dałbym rady pojeździć za długo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siodełko zwrócone. Waga ponownie 9391 gram :( A co do przedniej piasty, to do XTR`a mi się nie spieszy. Jest cięższy niż mój accent. A poza tym, to tylko przednia piasta. Wyznaję zasadę, że to mało znaczący technicznie element w rowerze - ma się po prostu kręcić. Co innego tył - tam jest oprócz czynnika kręcenia kilka innych ważnych spraw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie rys nie widać, może ich nie ma, ale na białej ramie na pewno będą mniej widoczne, niż na czarnej itp.

Nie wiem, czy to wina lakieru czy zacisku tylnego koła, ale przy zmianie z bolt-on na tacx i na odwrót czasami coś się ukruszy.

 

Wyraźne ślady użytkowania?- Każdą kroplę błota widać, ale jest na to rada- nie myć ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...