Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 5


Ślawus

Rekomendowane odpowiedzi

@KuLa2030

Nie bój nic, kiedyś widziałem zębatki jakiejś high-endowej firmy, które były podobnie skonstruowane, chyba to był Stronglight, brakowało kilku zębów po dwóch stronach.

A jeżeli jest odczuwalna zmiana pracy napędu to pozostaje kupno alu blatu Truvativ za ~50zł.

 

 

Dzisiaj zamówiłem i zapłaciłem za tytanowe śruby do mostka z allegro, wieczorem trochę pobiegałem.

Na jutro, jeśli pogoda pozwoli planuje zrobić poważniejszy dystans.

 

Zaczynam powoli składać rower wyścigowy na sezon 2008:

caloscar2.th.jpg

 

hadleyql7.th.jpg

 

mackgn7.th.jpg

 

Co o nim myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja ponarzekam nierowerowo...

spędziłam 2,5 h u dentysty... zostawiłam tam 270 zł i dostałam dwie plomby

ładny zarobek, ponad 100 za godzinę pracy. chyba zostanę dentystą...

 

a z rowerowych to popatrzyłam na rowery moje przez kilka sekund :) stoją sobie obok siebie i się przytulają z żałości, że nie mogą pojeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 400g No to ładnie... faktycznie wyścigowa będzie maszynka, a moje rowerki cierpią na nadwagę {psychiczną :D - ich własciciela :)} - 11,5 - 12kg oba.

Kantele wytrwania życzę, przez coś podobnego własnie przechodzę, z tym że operację usunięcia zawiązków 8semek mam w poniedziałek. Będzie się działo... Monday night teeth party po prostu. A później będę się uczył mówić i jeśc od nowa :D:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adik ja mam w perspektywie dwie kolejne plomby, ale to w marcu dopiero (chwila wytchnienia) a potem usuwanie kamienia i lakierowanie czyli kolejne 2,5-3h i jakieś 400 zł

dzięki bogom wszelakim, obyło się bez leczenia kanałowego... tfu tfu

ósemki na szczęście (poza jedną) wyrzynają mi się bezkonfliktowo, a ta jedna była tak rozwalona, że dentysta mi ją usunął bez znieczulenia, nawet nie poczułam :)

 

a na rowerek pewnie wsiądę dopiero w poniedziałek na chwilkę...

 

wow, ale dzisiaj zimno... i śnieg przykrył ursynów :) mam nadzieję, że w Zakopcu też napadało śniegu bo liczę na to, że uda mi się zaliczyć kurs snowboardu w nastepnym tygodniu no i trochę pozjeżdżać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanałówka to jest diabelstwo, bo musi być porządnie zrobione i kontrolowane po zabiegu, a później to ząb jest ok wporzo..

Nawet mnie nie załamuj - dentysta stwierdził że mam 1.5 razy dłuższe korzenie od innych ludzi a przy wyżynaniu i robieniu zębów jest nie mały ból :)

Z rowerowych rzeczy to chyba umyję dzisiaj te dwa rowery bo mają na sobie tyle gów na, że aż wstyd gości zapraszać. Do pokoju który nie jest zbyt duży i jest w nim zawsze nieposkładane łózko, duże biurko i jeszcze 2 rowery - jeden do góry nogami :) Normalnie przejscia ni ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KuLa2030

Nie bój nic, kiedyś widziałem zębatki jakiejś high-endowej firmy, które były podobnie skonstruowane, chyba to był Stronglight, brakowało kilku zębów po dwóch stronach.

A jeżeli jest odczuwalna zmiana pracy napędu to pozostaje kupno alu blatu Truvativ za ~50zł.

 

Hehe dzieki dzieki ! zobaczymy , licze na to ze nie bedzie problemow a jak juz sie pojawią to bede zmuszony kupic blacik :)

 

btw. Sprzęcicho szykuje sie fikuśne i bardzo ładne !!

 

Nawet mnie nie załamuj - dentysta stwierdził że mam 1.5 razy dłuższe korzenie od innych ludzi a przy wyżynaniu i robieniu zębów jest nie mały ból :P

Mialem wyrywanego takiego zęba z wielgaśnym korzeniem -cos okropnego.Początkowo jakis tam ból był ale chyba najgorsze i strasznie denerwujące było to jak długo dentystka walczyła z tym zebem , po prostu nie chcical za cholere wyjsc i przez to ze sie tak to przedłuzylo nie myslalem o bolu tylko o tym zeby jak najszybciej skonczyc.Wziąłem sobie tego ząbka na pamiątke,gdzies go powinienem mieć bo był wielki , zastanawiałem sie gdzie on tam sie mógł zmieścić...:)

 

P.S

Zaraz czas smigac na bika ;) troche bialego puchu spadlo , ciekawe jak jest w lesie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh siodło pójdzie do wymiany na slr ale to w czerwcu a spd na xt bo te są używane i skrzeczą łożyska

PS: kenda jakaś kurcze nie wiem właśnie jaki to model ;/ bo przełożyłem je z innego roweru bo cst były slikami

o jeszcze jdna fota zmojego podwórza 1001951ot6.th.jpg

1001953pl7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem wyrywanego takiego zęba z wielgaśnym korzeniem -cos okropnego.Początkowo jakis tam ból był ale chyba najgorsze i strasznie denerwujące było to jak długo dentystka walczyła z tym zebem , po prostu nie chcical za cholere wyjsc i przez to ze sie tak to przedłuzylo nie myslalem o bolu tylko o tym zeby jak najszybciej skonczyc.Wziąłem sobie tego ząbka na pamiątke,gdzies go powinienem mieć bo był wielki , zastanawiałem sie gdzie on tam sie mógł zmieścić...:D

 

 

Ja dokładnie tak samo^^ Nie zapomne tego jak tata opowiadał jak się o mnie martwił jak dentystka wezwała 4 innych pracowników (nie wiem czy to dentyysci byli) żeby mnie trzymali =/ ponad godzine sie z nim meczyla ;P Przez 24h nie przelknalem nic :D zero picia ani jedzenia :] tez to gdzies mam.

 

Dzisiaj byłem na meczu ROW Rybnik - Górnik Zabrze ;P Z rowerowych to zaraz ide skladac bika ;P i rozkuc lancuch [ten cholerny rozkuwacz, nie ma to jak newbie sie meczy] :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Wałbrzychu -misja kurierska dla mamusi, kupiła sobie za małe buciki i musialem jechac wymienić^^. Pojechalem jeszcze do szczawna i wyszło coś ponad 60 km. Odmroziłem sobie palce u nóg (mam tylko letnie buty spd) palce u rąk (wełniane rękawiczki to za mało) posiniały mi usta i policzki (kominiarkę trzeba kupić) i ogólnie się tak zniechęciłem do roweru że póki nie będzie +15 stopni, nie jeżdżę . Muszę na trenażer nazbierać kasy.

 

Ale zarobiłem 30zł za transport :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj 2 treningi :D

 

Najpierw z rańca wały/teren (głównie teren): 31,11km ze średnią 16,20km/h i średnim pulsem 140, a potem po południu wały: 28,95km ze średnią 18,44km/h i średnim pulsem też 140. Zimno zdeka :D

 

I w ten sposób pękło pierwsze 1000km w tym roku (a konkretniej jest 1038 :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjechałem pojeździć po lesie, ale po 10km zrezygnowałem.

Pomimo założenia kilku warstw ubrań zimny wiatr trochę mnie zniechęcił.

100% cotton nie nadaje się do jazdy.

W poniedziałek zakupy, kurteczka Rogelli New Spirit. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzisiaj miałem małą wycieczkę z Gerusem. Mi wyszło 42km, a jemu 82km:D spotkaliśmy się pomiedzy kleczewem, a kazimierzem i pojechalismy na trasę Kleczew-Różnowa-ślesin-okoliczne wsie.

 

Tutaj fotki

 

ae90ae847fbfee5fm.jpg

Podjazd 9% ojjj ostro! :D

 

0a89c4b56a335a61m.jpg

Krossy

 

e1eb1e9ff57131c9m.jpg

Krossy ujęcie drugie

 

b900510d89629b09m.jpg

Który ładniejszy? :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin nie wiem, szukałem kier do 20 zł poszedłęm do megasportu w gryfinie szukam kier, koleś mi pokazuję stalówki i drogą kbix ultrarace

za 75 zł potem tą turkusową na początku nie chciałem jej ale potem jak dał mi porównać ją a kbix to odrazu kupiłem. Waży tyle samo co kbix czyli 150 g i jest anodowana :D. Ale mam farta. Tylko ciekaw jestem z jakiej fabryki wyszło to arcydzieło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...