Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 5


Ślawus

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie wróciłem z roweru...

taka wieczorna przejażdżka... wyszło 41km w 2h... głównie "asfalt" i trochę lasu(KPN)... teraz rozmarzam. :P

Od dzisiaj wiem że muszę załatwić sobie lampkę która nie tylko świeci ale też oświetla. I nigdy więcej w pojedynkę, nocą do lasu(2 razy wylądował bym na drzewie, a jak już bym wylądował to znaleźli by mnie pewnie za pół roku jacyś grzybiarze)

 

pzdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem Prawo Jazdy, jak dobrze, że to już za mną :)

Wreszcie będę mógł skoczyć do rowerowego samochodem. :D

 

Poza tym zastanawiam się nad kupnem jakiejś bluzy, co lepiej:

http://mikesport.pl/3210_ROGELLI_ZIMA_bluz...ny_KITMAT_.html

czy

http://www.mikesport.pl/3183_ROGELLI_MADRI...erowa_czar.html

 

Obawiam się, że ta pierwsza będzie za ciepła jak na wiosnę, poza tym ta druga jest ładniejsza.

Ew. bluza Bikeworld ale niezbyt mi się podoba i nie wiem czy nie jest za cieńka.

 

Poza tym właśnie robię listę śrub do wymiany na alu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj 30 km, i zamarzłem na śmierć, ale już odżyłem :D Fajnie było. Jutro chyba pierwszą setkę będę męczyć :D

Pijemy? :P No fajnie było, zawsze to jakiś dystans a warunki coraz cięższe {dobrze że wiatru nie bylo} Setkę chcesz zrobić? Ciężko

będzie, uważaj bo możesz mieć kłopoty z trafieniem do domu :P Ja "na sucho" po dzisiejszych 45km bedąc w supermarkecie chwiałem się jakbym omawaianą "setkę" zrobił :P

Jutro jadę po ukochanego na walentynki...... Treka oczywiscie {zimówka moja} i może kupię ultralekkie {10g} opaski na koła za dosłownie grosze...

Dzięki za dętki Kuba :) Pozdro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę drugi dzień w domu i z nudów wymyśliłem że zacznę kolorować bika. na razie to tylko początek moich planów :)

 

 

Przed:

 

d4773987acce5c6f.jpg

 

2cc453a397b865e0.jpg

 

b9cbab3dc7797e80.jpg

 

Po:

 

8ae5434bfc990664.jpg

 

21c11cf5efc1c2bc.jpg

 

326ad988d43f20b3.jpg

 

13a81a62a33a7e9e.jpg

 

Zamontowane:

 

e54a7c6eaf48d8c7.jpg

 

c2728855ae71d759.jpg

 

 

Wydaje mi się że wyszło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

65 km i jestem zje... jak kon po westernie. 'Najladniejszy rower na forum' dostal dzisiaj troche w dupe w terenie B)

 

Oj było widać było :):D

Ostatnio była w Bukowej czerwona plamka a dzis doszła niebieska :)

 

u mnie wyszło 63km i jeździło mi sie dzis superowo :) nie powiem ze jeszcze bym nie pojeździł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorkowa szosa mnie dobila B)

 

Zaraz zgram zdjecie naszego mistrza okregu :D

 

Niech Ci będzie :D

 

Ale nasz mistrzu po prostu wygrał :D Wy nie wiecie ze on jest najlepszy ! Użyczył nam również lekcji historii.... Hitler żyje B):D :D

Jak ja żałuje ze tego nie nagrywalismy :D haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wreszcie dotarł omawiany już komplet kół, po położeniu na wagę wyszło 1450g/kpl.

Jutro zrobię zdjęcia, prezentują się rewelacyjnie, piasta Macka to arcydzieło no i ten głośny dźwięk zapadek w GT-Hadleyu B)

No dobra koniec tych zachwytów.

 

Poza tym na rower brakło czasu, wybrałem się tylko na godzinę bo szybko zrobiło się ciemno, ogółem wyszło 22.04km

 

Właśnie wystawiam różne części na allegro:

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1393507

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...