Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego- reaktywacja cz. 3


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Marzenia z dzieciństwa się spełniają :) Wprawdzie nie mam szosówki, ale mam Kontendery (kupione od Pati) :) Rower wygląda trochę pokracznie, ale za to jak idzie! To lepsze niż podtlenek azotu.

 

Można prosić o jakieś fotki rowerku z oponkami ? Byłbym bardzo wdźięczny. A co do roweru - na razie odstawka. Muszę zedrzeć naklejki z tylnego Remerx'a, a nie mam rozpuszczalnika w domu. Jutro chyba gdzieś "wypadnę" na rowerku. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Ecia błąd mi sie wkradł tongue.gif bo zmęczony troszki jestem hehe biggrin.gif oczywiście chodziło mi o to, że byłem nad jeziorkiem rowerkiem i sobie leżałem o on stał oparty o drzewo koło mnie tongue.gif

 

jak juz sie czepiamy slowek ;) to ja myslalam, ze na tym forum sa tylko rowerzysci, ale widze niektorzy zamieniaja sie w rowery nad jeziorkiem ;D

 

ja wczoraj odbylam niezla runde rowerkiem z niejakim Tygryskrisem z bikestatsu, drugi raz w ciagu tego tygodnia pobilam swoj rekord zyciowy w ilosci przejechanych km - wyszlo tym razem 128

doszlam do wniosku, ze planow wyjazdu rowerem do Olsztyna nie uda mi sie zrealizowac dopoki nie kupie spodenek z wkladka (ala moj tylek!) ale poza tym jest niezle. jak dzisiaj wstalam to mnie lekko wszystko bolalo (ramiona, kolana, lydki) ale juz minelo wiec nie jest zle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.jaslobike.com/photogallery.php?photo=5231 <- odnośnie tego zdjęcia, to tez wydawało mi się, że to Wilku, na to by wyglądało bo zdjęcia były robione po kolei zawodnikom.

 

Fotograf większości osób robił zdjęcia od przodu, ale Wilku tak zapier### że nie zdążył :)

 

Co ciekawe Ziembol który przyjechał tuż za Miśkiem jest w swojej kategorii 2, czyli zdobył pudło, a Misiek jest "tylko" 5.

 

Ale wynik w open robi wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Wilku jak nic, nawet kolor maszyny sie zgadza i jak się nie myle to na goleni amora ma naklejkę XC-Zone.

 

http://www.jaslobike.com/photogallery.php?photo=5231 - czyli to zdjęcie też jest Wilka.

 

 

http://www.jaslobike.com/photogallery.php?photo=5213 <- Mirek Bieniasz dał czadu, jak zwykle bezkonkurencyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trening podzilony na 2 tury - jedna tura 20 km i spokojna jazda, druga szaleństwo przez 3 km :P Tak, żeby mięśnie "napuszyć" :teehee: W trasie tylna Alivka zaczęła marudzić na 4 i 5 i musiałem z 6 razy stawać i regulować linkę. No ale w końcu się wkurzyłem i odkręciłem ją z lekka i ...... zaczęła porządnie chodzić ! Cud :P A pozatym oponki do wymiany, bo na piachu kochają wręcz się ślizgać - to ich żywioł. Koło jadąc po szutrze nagle wpadając w piach samo się zatrzymuje i sunie po piasku jak płoza - a to wszystko wina opon. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marniutkie 18 km, było mało czasu a chciałem zobaczyć czy dało coś przeczyszczenie i przesmarowanie mojego wiekowego, klasycznego suportu. No i elegancko pomogło, bez żadnego trzasku ani zgrzytnięcia na największym podjeździe. Prawie wszystko to teren, podczas jednego zjazdu chciałem skręcić w dróżkę i prawie gleba bo przednie koło się poślizgnęło na piachu ale podparłem się nogą całe szczęście :teehee: Działa wszystko w najlepszym porządku a siodła jak nie ma tak nie ma, może jutro dojdzie a jak nie to będę ostro zdenerwowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...