Skocz do zawartości

[filmiki] BikeTricks


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

to może ja powiem coś sensownego:

primo: jak już ktoś wspomniał kup sobie kask(koledzie też możesz)

secundo: postaraj się kamerując nie gubić obiektu... nie ma nic gorszego jak nagrywać trawę....

tertio: ten fragment z piłką jakiś taki nie bardzo rowerowy(ekstremalny tym bardziej) więc takie dygresje ograniczcie do minimum(no chyba że to forum piłkarskie)

quatro: ćwiczcie dalej bo te triki jakieś takie niezbyt skomplikowane były... czekamy na coś bardziej "ThRU"... a i uważajcie na przedniego amorka(żeby w przypływie nowych pomysłów na triki cośw nim nie strzeliło ;) )

 

ale "per aspera ad astra" czy jak to tam mówią więc nie poddawajcie sie(co do tego aspera to można je ograniczyć: Patrz pkt 1)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

;)

istotnie są mocne

chyba musicie jednak pokazać coś mocniejszego albo zainwestować czas w nauke obróbki video ( cos w stylu after effects) albo zrobić super dokładne synchro z muzyką (wtedy wszystko wygląda super)

nie jedzcie po chłopakach od czegoś trzeba zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Bunnyhop ekscytujący hehe a tak pozatym to respekt hehehee takie triki to dzieci kurde u mnie na składakach ale co tu w ogóle mówić o trikach :) Heheh Wy trików nie widzieliście chyba heheheh żal mi was i kup sobie kask i ochraniacze jakieś. A jak wspomniał kolega wyżej hehe to kup i swojemu koledze bo jeszcze mu kuku zrobisz :P Żeby z hopki wybicia nie robić to naprawde gratuluje u nas jak byś tak zrobił to byś wpadł w fajny dołek :D z Którego cały byś nie wyszedł na 100%. Pozdro HomiK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...