Skocz do zawartości

[Testy gimnazjalne] Jak wam wypadły?


homik

Rekomendowane odpowiedzi

Z zamkniętych 20/20. Z otwartych, to 2 mogą mi nie zaliczyć, zależy od woli egzaminatora. Co ja poradzę, że nie potrafię wczuć się w układającego test i być szablonowy :( No i nie wiadomo, ile policzą mi punktów za charakterystykę. Liczę na 40+ punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamknięte 19/20 o obrazie napisałem że perspektywa, ogłoszenie też dobrze, wiersz na polskim w szkole mielismy w czwartek! Cały omówiony, więc też liczę, że dobrze odpowiedziałem, natomiast charakterystyka to moze cudem z 5 pkt będzie, bo napisałem takie głupoty o Alku z kamieni na szaniec, że głowa mała xD

 

właśnie podliczyłem ze zdaniami, mam 32 na 34

 

1 zdanie złe, i jedna odp. abcd zła ;)

 

Żeby dali z 8 pkt za charakterystykę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamkniete ok17-18/20, gorzej z zadaniami otwartymi poniewaz sprawdzajac odpowiedzi zauwazylem ze wszystko bylo opisane w sposob szablonowy a kazdy inaczej interpretuje tekst... Nie pozostaje nic tylko czekac do ogloszenia wynikow ;)

Powodzenia jutro ~! ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawrotek nie przejmuj się, za treść nie dostajesz połowy punktów :D

Za poprawność językową, stylistyczną, pracę na temat, słownictwo i tak dalej ;)

Swoją drogą rozmawiałem z kolegą, który pisał i miał niezłego wała, bo nie przeczytał żadnej z tych lektur :P

Powodzenia jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe w sumie to nie ma sie czym chwalic, ale ja tez nie przeczytalem... lecz uwazalem na lekcjach i to mnie uratowalo ;) Na lekcji polskiego nauczycielka podzielila nas na grupy i kazda grupa miala opisac postac z Kamieni na szaniec :) no i przydalo sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem na bashu fajną rozmowe dotyczacą wczorajszego egzaminu :D

 

<Waldi> Hej, Bidon o kim pisałes Charakterystyke na dzisiejszym egzaminie gimnazjalnym o "syzyfowych pracach" czy o "kamieniach na szaniec" ?

<Bidon> No o syzyfowych pracach...

<Waldi> mhmm a kogo wybrałes?

<Bidon> No jakto kogo? Syzyfa...

<Waldi>...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh słabo mata =( w abcd miałem dwa razy dobrze i zmieniłem na źle =/ a otwarte... ostatnie zadanie cos mnie pokusiło i w tym małym trójkącie policzyłem to na te własności x,2x,x[pierwiastek]3 i niepotrzebne podzieliłem przez dwa =/ skąd mi takie coś do głowy przyszło to nie wiem =( Zobaczymy reszte może coś mam dobrze

 

30 z maty mam pewne... + te punkciki w tych zadaniach co np. dobrze liczyłem ale coś spartoliłem :D zle nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...