Skocz do zawartości

[Testy gimnazjalne] Jak wam wypadły?


homik

Rekomendowane odpowiedzi

Humana to sie akurat nie boje :) Trzeba byc delikatnie mowiac idiota zeby napisac na mniej niz 30 pkt :P Niemal wszystkie informacje sa w tekscie a nieliczne ktore nie sa wypisane wymagaja MINIMUM umiejetnosci :) Natomiast mat-fiz... Tutaj juz gorzej :( Ale z biologii i geografii jestem spokojny :) Niestety fizyka mata i czesc chemii to juz inna sprawa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie jestem humanistą to test był banalny...wszystko było w tekście...dobrać argumenty do rozprawki też bardzo łatwe...zaproszenie pozostawmy już bez komentarza;) pwoiem wam, że licze spokojnie na 43-45pkt, a jutro moja mocniejsza strona, czyli nauki ścisłe;) Biologia, chemia, matma, geografia to coś dla mnie;) Ogólnie postaram się przekroczyć 90pkt z 2 testów...

 

Powodzenia w sniu jutrzejszym!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test był dosyć prosty... temat rozprawki na początku mnie zirytował, ale potem dostałem olśnienia i napisałem ponad 1,5 strony. Zadania zamkniete to wszystko było w tekstach, tylko ze 3 pytania były na wiedzę. Życze powodzenia jutro.,. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozprawka nie byla taka zła - przynajmniej nie trzeba było przykładów z literatury przytaczac ;)

zamkniete byly latwe (wiem ze w jedym mam blad :[), pol otwarte dosc trudne, ale dalo rade. Z rozprawki bedzie z 12-13 pkt sądze.

łącznie z ~37-38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałem dodać, teraz przeglądając to http://slimak.onet.pl/_m/mep/2007/co_sprawdzano2007.pdf licze spokojnie na 40-45 pkt. z zamkniętych pomyliłem się w dwóch (przez przypadek :) ), otwarte z tego co wynika mam dobrze, tylko nie wiadomo jak rozprawka. Do czasu kiedy nie zobaczyłem rozwiązania miałem mieszane uczucia, teraz jestem już zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...