cervandes Napisano 17 Czerwca Napisano 17 Czerwca Shimano wprowadza 2,2mm tarcze w rozmiarach 200.i 220mm, zapewne z myślą o dostawcach jedzenia poruszających się 50km/h i szybciej w miejskiej dżungli. No ewentualnie także dla rowerzystów zjeżdżających po pionowych ściankach https://bike.shimano.com/pl-PL/stories/article/new-shimano-thick-rotors-and-deore-brakes.html?utm_source=Klaviyo&utm_medium=email&utm_campaign=MTB | Hero | DEORE XT %2B Thick rotors launch&utm_id=01KT152SP50XR2QQ0YWJGZ9C66&Profile_id=01KKZX13ATM252MDRSXYWCMCFG&_kx=rEVjWAgex5umpW2q-eES7pSfPl0v2TjRXZEmXVEE7JE.XWAxQH Pozdrowerki! Cytuj
olo850 Napisano 17 Czerwca Napisano 17 Czerwca Grubsza tarcza to ruch w dobrą stronę. Inna sprawa że oceniając po wyglądzie to zostanę przy tarczach srama (hamulce Shimano), bo nie napawają optymizmem. Cytuj
Talrand Napisano 17 Czerwca Napisano 17 Czerwca Wyglądają jak tłoczone RT10, nawet tarcze z Ali za 50 zł mają ostrzejsze krawędzie i szlifowane powierzchnie tarczy. Te na zdjęciach wyglądają jakby kontakt z klockami miała połowa powierzchni. Cytuj
zekker Napisano 19 Czerwca Napisano 19 Czerwca Nie wiem czy bardziej ciekawe nie jest przejście z 203mm na 200mm. Cytuj
pecio Napisano 19 Czerwca Napisano 19 Czerwca A mnie ciekawi czy zrobią grubsze " kanapki". Ładnie wzrosłaby żywotność , oczywiście grubość alu w środku po staremu a na zewnątrz więcej " mięcha". Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.