Skocz do zawartości

[tarcze dla uber eats] Shimano wprowadza nowe, grube tarcze dla dostawców jedzenia z aplikacji


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Shimano wprowadza 2,2mm tarcze w rozmiarach 200.i 220mm, zapewne z myślą o dostawcach jedzenia poruszających się 50km/h i szybciej w miejskiej dżungli. No ewentualnie także dla rowerzystów zjeżdżających po pionowych ściankach ;) 

 

https://bike.shimano.com/pl-PL/stories/article/new-shimano-thick-rotors-and-deore-brakes.html?utm_source=Klaviyo&utm_medium=email&utm_campaign=MTB | Hero | DEORE XT %2B Thick rotors launch&utm_id=01KT152SP50XR2QQ0YWJGZ9C66&Profile_id=01KKZX13ATM252MDRSXYWCMCFG&_kx=rEVjWAgex5umpW2q-eES7pSfPl0v2TjRXZEmXVEE7JE.XWAxQH

 

Pozdrowerki!

Napisano

Grubsza tarcza to ruch w dobrą stronę. Inna sprawa że oceniając po wyglądzie to zostanę przy tarczach srama (hamulce Shimano), bo nie napawają optymizmem.

Napisano

Wyglądają jak tłoczone RT10, nawet tarcze z Ali za 50 zł mają ostrzejsze krawędzie i szlifowane powierzchnie tarczy. Te na zdjęciach wyglądają jakby kontakt z klockami miała połowa powierzchni.

Napisano

A mnie ciekawi czy zrobią grubsze " kanapki". Ładnie wzrosłaby żywotność , oczywiście  grubość alu w środku po staremu a na zewnątrz więcej " mięcha".

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...