Skocz do zawartości

[uszkodzona przesyłka z rowerem] Cube z Bike Discount.de


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

niestety mój zakup to porażka! Wymarzony rower wybrany, czas oczekiwania dobiega końca i okazuje się że przesyła przyjeżdża do mnie z przebitym w środku wózkiem widłowym.

Tak, na ostatniej prostej magazynier uszkodził rower przez środek paczki. Rower do zwrotu, kurier nie wie jak to ogarnąć. Firma rowerowa oferuje 100 eur rabatu, ostatecznie 200 eur. Dodam, że rower kosztował mnie ok. 2700 eur. Mimo wielu próśb o wymianę roweru na taki sam, bez uszkodzeń, nie udało mi się niczego załatwić. Mimo, że rower ubezpieczyłam na ich stronie na taką ewentualność, nie doczekałam się warunków do polisy i odszkodowania. Zależało mi, aby ubezpieczenie pokryło różnicę w cenie roweru roweru, który podrożał (ok.300 eur)

Ostatecznie zwrócili mi koszty: rower + przesyłka, a po upomnieniu z mojej strony +koszt polisy.

Pozostaje niesmak i poszukiwanie roweru.

Nie polecam Wam takich doświadczeń.

Edytowane przez KasiaS
literówka
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam te sklep i nie ma z nim żadnego problemu. Jeżeli paczka jest uszkodzona wysyłasz do sklepu e-mail z opisem problemu i załączasz zdjęcia. W zeszłym roku kupiłem tam rower i paczka była uszkodzona(Karton miał dziurę na wysokości korby) Po zgłoszeniu tego faktu poprosili abym sprawdzić czy wszystko jest z rowerem ok. Rower nie został uszkodzony ale podczas montażu okazało się że przednie koło jest scentowane i tarcza hamulcowa jest krzywa. Tarcze bez problemu wymienił na nową a koło zaniosłem do serwisu w okolicy a sklep pokrył koszty naprawy. 

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...