Skocz do zawartości

[nielimitowany budżet] wybór roweru downhill


Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę fakt, że NS nie stać nawet na zrobienie porządnych osłon chainstaya od łańcucha tylko przykelają jakąś śmieszną naklejkę jak na rower za 1000zł to nie - nie spełniłby się w roli dream bikea :P

Sam zawias też zwyczajny, czy się łamią nie wiem, w PL są popularne wśród małolatów bo Godźki je wypromowali. Choć teraz wiadomo, każdy małolat przerzuca się na Demo z Fuzza :P

 

  • +1 pomógł 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Rower musi być dostosowany do preferencji i stylu jazdy. Sam DH nie jeżdżę, ale gdzieś czytałem recenzję topowego modelu Foxa 38. Najlepsza wersja tłumika i pisali że przy amatorskiej czy półamatorskiej jeździe ten tłumik zamula i gorzej się jedzie niż przy wersji niżej pozycjonowanej. A to dlatego że jest to sprzęt przeznaczony dla prosów i dopiero jak się mega szybko jedzie trasę to ten tłumik pokazuje swoje mocne strony i działa lepiej. Dlatego też przy kupowaniu dreambike'a nie ma co patrzeć na najdroższe części, bo takich motywów jest więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dobra dziękuję wszystkim za odpowiedź. Prawdopodobnie po prostu teraz sobie kupię NS bikes fuzz lub demo 8 lub demo race. Kiedyś na dream bike kupie  Santa Cruz V10 lub  YT Tues Core 4 lub Commencal Supreme v5 lub Propain Rage 3 CF bo ludzie te rowery polecali.

Edytowane przez R4vd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś doświadczenie z giant glory advanced? Chwalą te rowery. Gianty glory w wersji normalnej (nie advanced) pękają (mi nawet jeden pękł) wersja advanced to zmienia? Bo przypasował mi giant glory advanced legends edition.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, R4vd napisał:

Miał ktoś doświadczenie z giant glory advanced? Chwalą te rowery. Gianty glory w wersji normalnej (nie advanced) pękają (mi nawet jeden pękł) wersja advanced to zmienia? Bo przypasował mi giant glory advanced legends edition.

Ale kto chwali i gdzie bo u nas w ogóle DH to plankton jeżdzi. Nie wliczam gimabazy od schodów i tych co po prostu muszą takie coś mieć i już. Dość napisać, że kilka lat temu Dżajant w ogóle wycofał zdaje się ofertę bo z tego co wiem sprzedawało się raptem kilka sztuk na Polskę. A zagranica to inne warunki jazdy. Budżet bez limitu a boimy się, że rama je%$nie... Kup na miejscu jakiegoś Treka czy innego Speca i z ich super gwarancją oraz podejściem do klienta na pewno będzie ok. Albo kup coś tańszego x 2 to będziesz miał dawcę na przeszczepy jak coś. 

Edytowane przez Tyfon79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tyfon79 napisał:

Ale kto chwali i gdzie bo u nas w ogóle DH to plankton jeżdzi. Nie wliczam gimabazy od schodów i tych co po prostu muszą takie coś mieć i już. Dość napisać, że kilka lat temu Dżajant w ogóle wycofał zdaje się ofertę bo z tego co wiem sprzedawało się raptem kilka sztuk na Polskę. A zagranica to inne warunki jazdy. Budżet bez limitu a boimy się, że rama je%$nie... Kup na miejscu jakiegoś Treka czy innego Speca i z ich super gwarancją oraz podejściem do klienta na pewno będzie ok. Albo kup coś tańszego x 2 to będziesz miał dawcę na przeszczepy jak coś. 

A Santa Cruz V10 ma dobre podejście do klienta? Mają dożywotnią gwarancję, ludzie piszą, że ich cena to minus ale tsk wsm to i tak bez limitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, R4vd napisał:

A Santa Cruz V10 ma dobre podejście do klienta?

W dniu 22.03.2024 o 14:16, Rumcajs. napisał:

To, co przemawia za santą to ich gwarancja, dożywotnia gwarancja na łóżyska, program crash replacement, nawet jak rozwalisz rower z własnej winy to masz prawo do zakupu nowej ramy za 1/3 ceny.

^Czytałeś co pisałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...