Skocz do zawartości

[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego


spidelli

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie z trendu horyzontalnego nastąpiło wybicie na 16. Myślę ,że entuzjazm inwestorów się utrzyma i będzie wyższy wzrost. Przynajmniej do walnego zgromadzenia w sobotę. 😉

@dfq pułap tlenowy 4,5  ???  To się pod respirator tylko nadajesz.....😁 

Edytowane przez pecio
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pecio Obciążenie wysiłkiem 340.

Parę razy już mi się udało zamknąć liczniki Garmina  : 5/5 🤣

Ale fakt, pod koniec czułem już duże  zmęczenie fizyczne. Nawet się raz wypieprzyłem bo mi się już nogi poplątały 🤣

Do niedzieli szlaban. 

Edytowane przez dfq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

@pecio a trumienka jest?

Ja zapomniałem, że dziś tylko 35 minut cadence biulds, test rampa jutro. I fajnie. Idę zaraz pokręcić, dopiero wróciłem. 

Kurcze, 3 Fabianki 1.0 TSI mi sprzed nosa sprzątneli, co napisałem albo zadzwoniłem to nieaktualne :) Ale może będzie Ibizka 1.0 MPI to się ją pożeni z elpidżi i będzie wolno ale tanio 🤣 Deptał se będę Polo żony 😉

Edytowane przez spidelli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Naród miał zubożeć, miała być recesja...... segment  "mieszczuchów "  jest bardzo chodliwy...... jak pół litra  w "biedrze" za jedyne 9 zł😁.

A co do trumienki , to zlecę robotę profesjonalnej  firmie co już dysponuje stosownym karawanem .😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działają na mnie te pudrowane, lukrowane pulchne krągłości. Nawet ostatnio chomik stał się wrogiem produktów objętych akcyzą w szklanych opakowaniach.  Wracam z mrocznej ścieżki na autostradę ku jasności. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Właśnie zrobiłem test, to nie był taki pełny test jak na początku przed planem - i jest mierzalny (!) postęp:

Zrzutekranu2024-02-24200510.png.37d7dd4509404fa92ebeb04cd1925445.png

Dołożyłem 1 (jeden) Wat mocy 🤣

Myślałem że piznę licznikiem o ścianę - non stop mi piszczał, że zgubił sygnał GPS - nie da się wyłączyć pomiaru GPS - odhaczam w aplikacji na telefonie, synchornizuję - nie działa, odhaczam w aplikacji webowej, podłączam kablem - nie działa. A dziś wyjątkowo piszczał jak... katowany chomik 🤣

 

Chyba się dzisiaj napiję pszenicznego po miesiącu abstynencji - proszę nie brać tym razem ze mnie przykładu :D 

Edytowane przez spidelli
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...