Skocz do zawartości

[Trenażer interaktywny] dylematy kupującego


spidelli

Rekomendowane odpowiedzi

Te 160 to było 9 lutego. Potem jeszcze dokładałem do pieca w innych "gałęziach przemysłu" i na chomiku.

Zresztą te 160 to tyle ja po bułki jeżdżę i ciężko się przy tym zaorać.😉

Edytowane przez pecio
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dfq też tak "umisz". Twoja powłoka doczesna patrząc po tym co udostępniasz  jest przystosowana do takiego orania. Zresztą  w tej  branży liczą się dwie rzeczy - wytrzymałość i zdolność organizmu do błyskawicznej regeneracji. Oczywiście piszę o dalekobieżnej turystyce rowerowej i w dodatku nie takiej  co to 50 kilosów dziennie z licznymi przerwami na pstrykanie fot czy zażeranie się  kiełbaskami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pecio napisał:

Tylko nie podawaj publicznie wyniku testu FTP  bo dziadki będą próbować go pobić , co skończy się " ojomem" dla niektórych chomików 😉😁Chomikowy poker......sprawdzam.......przebijam........

Nie spodziewam się spektakularnego wyniku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WNTF  .....Wielki Narodowy Test FTP. Czyli w weekend  wystawiamy karty na stół. Na piątek zamawiam ekipę aby w razie potrzeby szybko przeprowadzili resuscytację jak bezwiednie chomik osunie się z kołowrotka widząc światełko w tunelu.😉

A tą "Fabiankę" to sam klepiesz?

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry sen Panowie to podstawa ✌️

Screenshot_20240222_075746_com.garmin.android_apps.connectmobile.thumb.jpg.1633973338ac20870d3da05d7e837b14.jpg

I żeby nie było że wolny dzień - wczoraj 45km (utrzymanie) 

Dobry sen w niskiej temperaturze ( 15C - zapomniałem odkręcić kaloryfer po treningu 🤣🤣🤣) = DOBRA REGENERACJA 👍

Dziś real Chisel 35km a wieczorem 1.5h łyżwy (koniec sezonu 😭) 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
43 minuty temu, pecio napisał:

A tą "Fabiankę" to sam klepiesz?

Miałem opcję - naprawa albo odkup. Auto 2009 r., , ponad 150 tys. km przebiegu, pewnie by pojeździło ale krzyżyk postawiłem. Szukam następnej generacji i waham się na 1,2 TSI (żona ma Polo z tym motorem, zacnie jeździ) albo 1.0 MPI za względu na LPG bo jednak robię ok 30 000 km rocznie. Tylko to zdechlak straszny, od razu sprawdzam wszystkie auta czy podejdzie bagażnik na klapę Thule Outway ;)

W tej Fabii mam relingi więc rowery na górze, przy 86 KM jazda zdecydowanie spokojna :D 

Edytowane przez spidelli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spidelli jak się nie ścigasz od świateł do świateł 😉to ja bym lazł w MPI. Silnik praktycznie nie do zajechania.

@dfq ja szoruję po dnie bo dziś mam magiczne "6" w gotowości. A i tak jadę z koksem dziś i jutro.  W sobotę Garmin zrobi dla mnie wyjątek i pokaże  minus 80.😆  Dam sobie sianka dopiero jak na widok trenażera puszczę pawia. Wiem ,wiem..... wujek dobra rada  namawia do pauzowania , jedzenia jogurcików a sam się totalnie zarzyna. Tylko to co pokazuje Garmin nijak ma się do moich  odczuć.

Edytowane przez pecio
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemność widzę.... ciężko u mnie..... nie dałem rady ukończyć testu FTP.  Za ostro pojechałem i zdechłem . Stary dziad próbuje naginać rzeczywistość a tu się nie da oszukać.   Chyba pora się przesiąść na Shimano ale na kiju.

kolowrotek-shimano-aerlex-10000-xtb.jpg

Edytowane przez pecio
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ścigam się, jeśli już to na rowerze i tylko ze sobą :) 

Potrzebny mi wół roboczy na dojazdy + do ciorania z rowerami. Do kościoła jest Polo żony - wymuskane, wygłaskane, serwisowane w ASO (tak, dba bardziej o auto niż o mnie ale o tym sza, bo będę miał prze...pikane).

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dfq napisał:

Dobry sen Panowie to podstawa ✌️

Screenshot_20240222_075746_com.garmin.android_apps.connectmobile.thumb.jpg.1633973338ac20870d3da05d7e837b14.jpg

I żeby nie było że wolny dzień - wczoraj 45km (utrzymanie) 

Dobry sen w niskiej temperaturze ( 15C - zapomniałem odkręcić kaloryfer po treningu 🤣🤣🤣) = DOBRA REGENERACJA 👍

Dziś real Chisel 35km a wieczorem 1.5h łyżwy (koniec sezonu 😭) 💪

Kierowniku złoty, z czym do ludzi :D

Screenshot_20240222_112046_Connect.jpg

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FigoiFago jak leżysz cały dzień palnikiem do góry  to i stóweczka wpadnie 🤣

@dfq no nie mów ,że już jesteś w takim wieku co tylko moczenie kija pozostało 🤣

@spidelli u Ciebie to kapitalizm.........u mnie Korea płn. ..... sam muszę dbać o furę żony co by pokrzywy z niej nie wyrosły 😁

A testu może i dzisiaj nie zrobiłem ale  pięć dyszek bazy wpadło.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kumplom na wypadach zawsze podkreślam ..... jeszcze parę wypraw i potem  spotykamy się nad brzegiem Dunajca. Kijaszek dla picu (żeby żona z domu wypuściła  😁) i podstawa czyli napar z ziółek 😉.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FigoiFago Nawiązywałem do tego że 2 dni temu było 29 a w międzyczasie wcale do góry brzuchem nie leżałem

@pecio parę lat wstecz brałem udział w jakiejś lidze wędkarskiej (łowiska komercyjne) więc trochę sprzętu zostało

Chisel 2x na Pirellkach 

Screenshot_20240222_141218.jpg

Musiałem rozruszać mleko po zimie coby się nie zsiadło 🤣

Edytowane przez dfq
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Tyniec, tyniec  bo w terenie błoto (co chwile pada) a staram się omijać ruch samochodowy.

To Chisel z 2018 roku 2x/11 na Pirelli Scorpion 2.1" na mleku. Mam do niego drugi zestaw lżejszych kół na IRC Boken 40mm. Wtedy robi (najczęściej) za szutrowca na łatwiejszych trasach.

Ta trumienka to alarm 115 db  na czujnik wstrząsu, uruchamiany z pilota 😀. Jak w wakacje jeździmy na kempingi to przypinam linką rowery do klamki samochodu albo jakiegoś drzewa, okrywam pokrowcami przed deszczem, rosą i włączam ten alarm. Nie ma szans rozmontować tego zestawu bez uruchomienia alarmu 🤣

 

Edytowane przez dfq
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...