Skocz do zawartości

[5000] Damski MTB HT 29", powietrzny amor, napęd 1x11 lub 1x12


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Szukam damskiego aluminiowego roweru MTB hardtail'a na kole 29", ze sztywnymi osiami, powietrznym amortyzatorem i napędem 1x11 lub 1x12 w cenie do 5000,00 zł. 

Z tego co udało mi się znaleźć faworytem jest Kellys Mystery 30. Czy znajdę jeszcze coś ciekawego na rynku? 

Budżet do 5000,00 zł. 

Biorę pod uwagę kupno używanego roweru spełniającego powyższe cechy, jeśli ktoś ma coś fajnego do zaoferowania to czekam na propozycję. Rozmiar na 165cm wzrostu czyli prawdopodobnie damska Mka.

Dzięki za sugestie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Distanced napisał:

W damskiej ramie? Z tego co widzę to większość producentów damskich ram sugeruję Mkę przy wzroście 165

Dla pewności porównaj sobie geometrię danego roweru w obu wersjach damska/męska. W niektórych modelach zmiany są tak niewielkie, że trzeba uważać z rozmiarówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona jeździ na Stevens Monarch 29", rama S. Ona ma 160 cm wzrostu i 50 kg wagi, radzi sobie na nim wyśmienicie i nie da się jej tego roweru zabrać. Rama to unisex, więc wcale bym się nie skupiał na "damskich" modelach, chyba, że chodzi konkretnie o kolor lakieru, to inna sprawa :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2023 o 11:01, marcesco napisał:

Dla pewności porównaj sobie geometrię danego roweru w obu wersjach damska/męska. W niektórych modelach zmiany są tak niewielkie, że trzeba uważać z rozmiarówką.

Bo prawda jest taka, że to nie są damskie rowery, tylko męskie z damskim siodełkiem i krótszym mostkiem, świetnym przykładem tego jest już wyżej wspomniany Explore 540 z Decathlonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chciałem zaproponować rower mojej córki (bo chce zmienić), ale M (bo to jest M) w tym modelu jest od 171 cm (córka ma 179). Bardzo ważne, by kupić dobry rozmiar, a że sami siedzimy w katalogach to wiem, że każdy producent ma inaczej - w jednych pasuje M, w innych L a jeszcze w innych jest na granicy. Ponieważ szukamy fulla to w kwestii HT nie doradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...