Skocz do zawartości

[jedzenie, obiad, kolacja] Co jecie po powrotach z roweru?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak był jakiś srogi trip, to wiadomix, że jem obiad, kolację, lubię się napchać. Ale jak klasyczne walone kilka razy w tygodniu 50-70km pod wieczór, to moje ulubione jedzenie to... jabłuszko. W brzuszku coś tam jest, nie burczy, kalorii w nim tyle, że organizm musi więcej zużyć, żeby je spalić, niż ono w sobie zawiera... Elegancko po takim pysznym żarciu chudnę po zimie. A teraz idę po nachosy, dip i piwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KNKS napisał:

A jak po tym chińskim jedzeniu z mocą ? Jest noga ? Urywasz kolegów ?

Sam kiedyś eksperymentowałem z "chińskim" żarciem. Próbowałem na dłuższe trasy zabierać sajgonki, ale niestety na kieszonkach powstawały okropne tłuste plamy... ehhh... Z zupą PHO miałem podobnie. Od gorącą pokurczyły się bidony a makaron ryżowy zapychał ustnik... jak żyć...

Ale to miało byc po powrocie. Przed rowerem na śniadanie dobra jest jajecznica. Z minimum 4 jajek z kiełbasą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, ChuChu napisał:

Nawiązując do poprzedniego tematu: żona Ci pozwala?

Znaczy czy żona mi pozwala jeść "piguły"? Normalne mi pozwala, gripex i witaminę C też mogę ;)

Stolik ma 4 przegródki, nic nikomu do mojej. Ale serio to tak, u mnie wszyscy rowerowi.

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wracam "z roweru" to wchodzę i moja kobieta już czeka z obiadem. Do wanny mam nalaną wodę. Na stole czeka drugi telefon , naładowany. 

Do tego piwo, właśnie otwarte, albo wino z zapasu. 

Kapcie stoją tuż za wycieraczką. Z reguły kobieta zdejmuje mi buty. 

Ona robi to wszystko żebym po jedzeniu mógł usiąść i poczytać forum, bo mówiłem jej że gwoździem programu są bzdetne tematy z którymi trzeba się koniecznie zapoznać. 

  • +1 pomógł 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...