Skocz do zawartości

[Amortyzator] Rock Shox ZEB Ultimate 2023


__guest

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, seawolf688 napisał:

po czterdziestce tak się dzieje? ja w tym roku osiągnę 😕  czyli czeka mnie wstawianie dwupółki do mojego roweru XC?😱

Jest żle, a będzie gorzej...

😎

4 minuty temu, _Piotrek napisał:

Dzięki chłopaki :thumbsup: 

Jak ktoś mnie pierwszy raz zobaczy, to daje mi 18 - 19 lat, bardzo młodo wyglądam ... :)    

To był raczej pocisk, nie masz za co dziękować...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, seawolf688 napisał:

i serio masz powyżej czterdziestki, że w tej kategorii startowałeś (kolega którego fotkę wrzuciłeś zresztą też)? bo po zdjęciu i głównie wypowiedziach w życiu bym ci nie dał. 

No serio ma ponad czwórkę z przodu, a wyglądam na 18 - 19 lat, to co ? mam się martwić ? :D 

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, KNKS napisał:

Masz 45, wyglądasz na 18, a piszesz jak 13 🙄 Benjamin Button 😆

W sumie nic, wszystko OK, normalna sprawa...

😁

Nie mam 45, leciutko po czterdziestce  :thumbsup: Co do filmu, bardzo fajny film ... :thumbsup: Tak, u mnie wszystko w porządku ... :)

W robocie mówią, że domorosły chłop musi ważyć przynajmniej te 85 kg, a ja jedyne skromne 69 kg i chce zejść na 65 kg, jeszcze w Zimie ( Na siłowni robię więcej powtórzeń mniejszymi ciężarami ) +  Rower ... i konsola PlayStation 5 B)  

W sezonie letnim ( rowerowym ) ważę 65 kg :) 

Edytowane przez __guest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie raczej zastanawia jak bardzo samotnym trzeba być by po 40stce mieć czas na pracę, gry komputerowe, rower i siłownię jednocześnie.

Niemniej ja bym nie pytał tylko w końcu włożył tego zeba 190mm, to tylko rower, nie wybuchnie, nie wszystko musi być optymalne i kanoniczne 😄

Edytowane przez KSikorski
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niedługo 40 (za 8 miesięcy i 2 dni), żonę i dwójkę dzieci (5 i 9 lat), kota i rybki. Nie w takiej skali jak kiedyś ale ciągle bez problemu znajduje czas na granie, sprawia mi to przyjemność i jest jednym z wielu hobby. Ot sposób spędzania czasu jak każdy inny i robienie tego co się lubi wiec nie wiec czemu granie po 40stce miałoby by oznaczać samotność. Nie te czasy. Raczej kwestia ogarnięcia ograniczenia jakim są 24 godziny w ciągu dnia.  Problemem jest także to, że kiedy żona gra na kompie ja nie mogę na nim grać.

edit: widzę, że wypowiedź Krzysztof edytował bo początkowo brzmiało to "jak samotnym trzeba być by po 40stce grać w gry komputerowe". Było to równie abstrakcyjne dla mnie założenie jak "jak samotnym trzeba być by po 40stce jeździć rowerem w innym celu niż dojazdy do pracy".  

Edytowane przez seawolf688
odniesienie się do edycji
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KSikorski napisał:

Mnie raczej zastanawia jak bardzo samotnym trzeba być by po 40stce mieć czas na pracę, gry komputerowe, rower i siłownię jednocześnie.

Niemniej ja bym nie pytał tylko w końcu włożył tego zeba 190mm, to tylko rower, nie wybuchnie, nie wszystko musi być optymalne i kanoniczne 😄

Wrzuciłem na chwilę zdjęcie ze sobą i z rowerem :) na mój Profil Gracza, nowa rama spokojnie przyjmie 190 mm, spadłem już na 67 kg :) 

W sprawie części do nowego roweru ( ten drugi na zdjęciu ) jeszcze czekam, to nie pierwsze z brzegu części do Reksia, że są tak na stanie, obgadam przed zakupem jeszcze sprawę z tym offsetem ... no i dorzucę do paczki jak wszystko będzie dobrze wyglądało z tym offsetem ... 

https://www.ppe.pl/spolecznosc/2101454/Piotrek.html  :)

No i zapomniałem, jeszcze muza ... B) 

 

Edytowane przez __guest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, seawolf688 napisał:

edit: widzę, że wypowiedź Krzysztof edytował bo początkowo brzmiało to "jak samotnym trzeba być by po 40stce grać w gry komputerowe". Było to równie abstrakcyjne dla mnie założenie jak "jak samotnym trzeba być by po 40stce jeździć rowerem w innym celu niż dojazdy do pracy".  

edytowałem, bo zacząłem pisać i nie skończyłem, ale niechcący wysłałem 😄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, _Piotrek napisał:

No serio ma ponad czwórkę z przodu, a wyglądam na 18 - 19 lat, to co ? mam się martwić ? :D 

Ja myślę że nie chodzi o to jak wyglądasz, bo na Forum ludzie są awatarami, a o sposób wypowiedzi i niektóre zachowania. Bardziej pasują do rozpuszczonego gimnazjalisty, niż dorosłego człowieka. 

Z czego to wynika, nie wiem i nie wnikam. Nie moja sprawa.

Swoją drogą, 190 mm skoku to już DH. Jaki jest sens pchania takiego widelca, do takiego roweru i takiego stylu jazdy? Ile skoku masz teraz?

W dniu 17.01.2023 o 18:59, _Piotrek napisał:

do roboty mam jakieś 5 km, zmieściłem się rowerem w osiem minut, może troszku więcej ? jeszcze na światłach przez chwilę stałem, patrzałem na zegarek, była 6 : 51 jeszcze buty musiałem założyć, chyba dobry wynik ?, na równo 7 : 00 byłem, jeszcze nie grzałem tak na wariata :D ale szybko już.     

To jest tak absurdalna bzdura, w którą chyba uwierzą tylko dzieci z bloku obok. Tak jak ktoś pisał, daje to średnią 37.5 km/h. Średnią, co oznacza że jak stałeś na światłach, to potem musisz to nadrobić. Rozumiem że latasz na tym klocku z siodełkiem ustawionym jak dla dziecka 140 cm, z prędkością przelotową ponad 40 km/h? 

Opcje są dwie: zegarek Ci za wolno odmierza sekundy lub GPS źle mierzy dystans. No chyba że ten dystans to na oko liczony. W takim razie mój rekord, to 100 km w 2h na szosie. Solo, nie w grupie, a jeszcze robiłem przerwę.

Piszesz te bajki bo Ci to sprawia przyjemność czy myślisz że komuś zaimponujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ChuChu napisał:

No chyba że ten dystans to na oko liczony.

Dystans na oko liczony ;) jeżeli liczyć odległość, chyba mam cztery przystanki autobusowe, nie mam licznika i jakiś urządzeń do odczytywania kilometrów na rowerze. 

Na taki dystans wybiorę się moim rowerem ... :P :D  B)

Przejechałbym cały odcinek, tylko nie wiem ile czasu musiałbym na taką wyprawę poświęcić, fajny film i super przygoda ... B) :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, KNKS napisał:

Mamba musi być zachwycona tym że jesteś jej fanem... 

Fanem nie jestem, wrzuciłem tylko film, mój ulubiony kanał rowerowy to ... Dirt it More  ;)  :thumbsup: B)

7 minut temu, ChuChu napisał:

Zatem przestań pisać głupoty. 

Polecam Google Maps i wyznaczyć sobie trasę. Jestem ciekawy jak bardzo minąłeś się z prawdą. Ja strzelam że wyjdzie około 2 kilometrów.

Pięć przystanków !!! ( + boczna trasa na końcu, jakieś 300 metrów) :) według mnie 4 kilometry z ogonkiem, czyli tylko troszku się pomyliłem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Piotrek Posłuchaj uważnie, koledzy w delikatny sposób, sugerują ci, żebyś zaprzestał publikowania bzdur. Tak jak te powyższe, wcześniejsze i jeszcze wcześniejsze. Lepiej napisać jeden merytorycznie wartościowy post, niż wyklepać 100 takich jakie to masz w zwyczaju. Co prawda byłeś tolerowany, bo wszyscy myśleli że jesteś jakimś 13 letnim gimnazjalistą który ma lekko przyciężki tornister, ale jako że jesteś starym koniem, to taryfa ulgowa raczej nie będzie już obowiązywać.

Edytowane przez KNKS
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się także, że odległość liczona w odstępie między przystankami, nie jest zbyt precyzyjna.

Ja tam do Ciebie nic nie mam, nie moja sprawa, nie muszę czytać tego co piszesz. Wolność słowa. Natomiast pisanie bzdur należy tępić. Bzdur które nie wynikają z błędnego rozumienia tematu czy doświadczenia, tylko jawnego bajkopisarstwa. 

Jak się do tego doda Twoje "popisy", które z racji wieku wydają się jeszcze dziwniejsze, to objawia się dość dziwna postać.

Edytowane przez ChuChu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...