Skocz do zawartości

[Sklep] JustPedal.nl


pablo945

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Czy ktoś dokonywał zakupów na ich stronie internetowej? Znalazłem jedynie 25 opinii w google ale wole się upewnić tutaj.

Jeszcze jedno pytanie, czy ktoś może polecić sklepy rowerowe online z USA z bardzo dużą ilością części rowerowych?, oczywiście z dostawą do Polski.

 

 

Edytowane przez pablo945
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2022 o 11:59, ChuChu napisał:

A co takiego szukasz, że jest tylko w USA?

Nie wiem, co akurat kolega szuka, ale jest mnóstwo części dostępnych tylko w USA. Wiele występuje w Europie w okrojonej ofercie i z wysoką cenową górką (cło, wysyłka). Kiedy np. w US Surly od miesięcy sprzedawało za 100 dol. Cornery, w Europie sklepy przyjmowały zapisy na odległe terminy za 120-130 jurków/szt.

W Europie nie uświadczysz ram wielu producentów ameryk. i kanadyjskich, nie tylko robionych na zamówienie. Od pandemii trudno dostać części Paul Comp., White Industries, Phil Wood, Chris King, w ogóle nie ma korb Ignite Catalyst, Boone Technologies, 5 Dev, trudniej o rzeczy Niner, Chromag, Canfield Brothers, Santa Cruz, American Classic, HplusSon, Twenty6 i tak dalej. Przed zarazą kupowałem zestawy naprawcze do pedałów Canfielda w Europie. Teraz musiałbym sprowadzić je z USA, bo poznikali lokalni sprzedawcy. Podobnie jest z częściami z Japonii (Nitto/SimWorks, Sugino). Zaraza, wzrost cen transportu i produkcji sprawiły, że lista fantów dostępnych tylko lokalnie jest długa. To samo jest w drugą stronę tzn. z USA poznikały marki europejskie.

Edytowane przez artoor
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...