Skocz do zawartości

[Kupno] Opona Giant


Rowerak

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) 

Mam dosyć nietypowy problem i proszę znawców o pomoc, chodzi o zakup koła do roweru, ale sęk w tym że jedyne na czym mi zależy to żeby był to stary, konkretny model. Pożyczywszy rower od starszego właściciela miałem na nim wypadek i niestety całe koło zostało wygięte i jest do wymiany. Właściciel uparł się, że koło jest oryginalne i chce mieć z powrotem takie samo. Jego zdanie jest również nie do zmiany, a zależy mi żeby oddać rower w takim stanie, w jakim go dostałem, bez prób przekonywania kogokolwiek, żeby zmienił zdanie.

No więc czy wiecie może, gdzie mam szukać, aby znaleźć koło dla takich parametrów?
Opona - 26" x1.95 K-357-93 Kenda Hammer
Rower - Giant planet-x 19,5 inch 4130 chromoly


To są wszystkie dane jakie dostałem na temat tego sprzętu. Czuję się trochę pod ścianą z tą sytuacją, dlatego każda chęć pomocy jest dla mnie na wagę złota i z góry bardzo dziękuję. 🙏

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowych nie kupisz zostaje olx. Wklep sobie "giant 26" i szukaj czegoś podobnego, prawdopodobnie w każdym rowerze z tych lat takie same koła ładowali. W sumie to rowery 26 śmieszne pieniądze kosztują więc czy kupisz oddzielnie koło czy cały rower to w sumie mała różnica

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak.

Uzgodnij z właścicielem że odkupisz mu OBA koła, nie te same ale niemal identycznie z tego okresu i już. Zapewne po prostu człowiek lubi ten rower i nie chce żeby siedziały tam niepasujące do epoki i na dodatek przypadkowe dwa różne koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rowerak napisał:

Opona - 26" x1.95 K-357-93 Kenda Hammer
Rower - Giant planet-x 19,5 inch 4130 chromoly

Z takimi danymi nic się nie dowiesz. Planet-x to zdaje się brytyjska sieciówka sportowa. Giant zrobił miliard rowerów, zaś opona K357 to jakaś opona od traktora.

EDIT: Chodzi pewno o Kendę Hammer - K857 - rzeczywiście była w tym rodzaju. Ale to stary model.

Edytowane przez uzurpator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...